Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - precell - 12-01-2017 17:48

Tak mnie teraz naszło, te wszystkie grupy pod tytułem randki itp. to świetny target do sprzedawania poradników o uwodzeniu. Tylko trzeba by było to fajnie "ubrać" i "sprzedać" :-)

Dzisiaj znalazłem grupę ponad 268k osób i rośnie, praktycznie same małolaty, więc erotyka odpada. Ale na skracaczach coś powinno wpaść :-)

@piotrgk4
Dzięki za drobną poradę, czuję mamonę w powietrzu ;-)


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 12-01-2017 17:54

@[precell] No spoko Smile Od czegoś powstał ten temat. Ile mogę to pomogę.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - precell - 12-01-2017 18:10

W sumie powinienem dziękować, jak już zostanę milioneremJerk

Jak mnie najdzie jeszcze na jakieś pytania, to Ci zaspamuję temat ;-)


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 17-01-2017 14:55

Podbijam Smile
Naprawdę tak mało osób ma jakiekolwiek pytania? Big Grin Widzę że lepiej założyć nowy temat Wink


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - precell - 17-01-2017 22:59

(17-01-2017 22:26)piotrgk4 napisał(a):  Od teraz jest jeszcze jedno wymaganie odnośnie uzyskania odpowiedzi w tym temacie. IQ powyżej 70.
Pozdrawiam Smile

Albo 70 PLN na koncie ;-)

Rozkminiłem, co było nie halo na moje stronie z GA. Dawno nie korzystał, ale fajne są te statystyki w czasie rzeczywistym :-) Plus możliwość podpięcia GA pod wewnętrzną wyszukiwarkę strony, teraz wiem co wrzucać.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - maniek250 - 18-01-2017 10:31

No to ten mam pytanie Big Grin co zrobić żeby moje posty na grupach nie znikały ? (gdy puszczam spam na od 15 do 30 grup po kilku minutach wszystko znika(zmieniałem przeglądarki, ip, zrobiłem format dysku, zmieniłem lp, nawet strone przeniosłem na inny hosting i to wszystko nic nie dało))


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 18-01-2017 13:30

@[maniek250] Facebook wychwytuje Twój spam i automatycznie go usuwa. Rozwiązanie proste. Przygotuj sobie 30 różnych treści do spamu i nią spamuj. Drugi problem może być taki że admini po prostu usuwają Twoje posty Smile


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - lapribbi - 19-01-2017 16:48

Fajny temat Wink Więc ja od razu mam pytanie Smile Czy jest program co będzie działał tak. Znajduję dużego Fanpage dla przykładu Lays. Wrzucam url fanpage do programu on wyszukuje wszystkich fanów i np pisze do nich wiadomośc lub tych fanów zaprasza na mojego FB jest takie cos?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 19-01-2017 17:09

@[lapribbi] Jest ale to wymaga dość kontrolowanych warunków.
Po pierwsze musisz mieć jakieś prawa do fanpagu (chyba tylko administrator)
[Obrazek: dQjSNzF.png]


Musisz mieć dostęp do tego ustawienia

Po 2.
Musisz napisać sobie bota który automatycznie albo grabował listę osób i wysyłało daną wiadomość lub robił to w czasie rzeczywistym.

Po 3.
Żadne konto ci nie wytrzyma wysłania nawet 100 tych samych wiadomości. Nawet jakbyś używał z 100-200 różnych wiadomości z synonimami, kombinacjami to i tak bot facebooka wykryje spam.


Podsumowując.
Da się lecz wymaga to odpowiednich warunków.
Jeżeli chcesz wysłać wiadomość do 100k osób lubiące dany fanpage musisz:
-Mieć uprawnienia administratora danego fanpagu
-Posiadać bota który by wysyłał wiadomości
-Posiadać przynajmniej X/200=Y kont. Gdzie X=ilość fanów a Y=ilość kont (podejrzewam że konto nie wytrzyma więcej niż 200 wiadomości tych samych)


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - KillereQ - 27-01-2017 11:52

a wiec mam grupe 5k i mniejsza około 1k i pytanie jak ja rozpromować , chyba spam odpada ? a pytanie jak ?