Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - KontrolC - 18-04-2017 09:33

Jaka strona do weryfikacji sms konta fb?
Slyszalem coś o stronie na "s", ale nie mogę tego znaleźć. Pinger i textnow próbowałem już. Tak dla przyszłości szukam stronki.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - matek697 - 19-04-2017 02:10

(18-04-2017 09:33)KontrolC napisał(a):  Jaka strona do weryfikacji sms konta fb?
Slyszalem coś o stronie na "s", ale nie mogę tego znaleźć. Pinger i textnow próbowałem już. Tak dla przyszłości szukam stronki.
smspva.com


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - gege17 - 22-04-2017 11:51

Post dotyczy grupy fb.
Mam grupy i w jednej mam możliwość wysłania wiadomości do członka podczas dodania do grupy,a w drugiej grupie tej opcji nie mam. Jak zrobić by tak było?

Druga sprawa. Gdzie jest opcja wysłania wiadomości do wszystkich członków grupy za jednym zamachem? Czy jest taka możliwość w ogóle?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 22-04-2017 13:00

@[xsl2142] Polubione przez stronę musisz zmienić w ustawieniach danego fanpagu.

"czemu posty gości nie pokazują się mimo, że je akceptuje...?" Co masz na myśli że się nie pokazują? Powinny się normalnie pokazywać w prawej kolumnie w postach gości jeżeli masz weryfikacje wyłączoną Smile

@[nafri] potestuj ustawienia Smile

Z obserwującymi wstecz na pewno nic nie zrobisz

@[KontrolC] Tak jak napisał użytkownik matek697 smspva.com
Pewnie są lepsze ale innych nie używam

@[gege17]
Pierwsze: Możesz podesłać screena o co konkretnie chodzi? Niestety trochę z grupami teraz jestem nie w temacie

Drugie: Niestety nie ma takiej możliwości. Są skrypty które ręcznie wysyłają wiadomości ale ban jest dość szybki na wysyłanie wiadomości.
Ostatnio widziałem podobny wątek na grupie social mediów i niestety na razie nie ma żadnego rozwiązania.



@Aktualizacja

Niestety z powodu tego że skupiłem się na reklamie a w obrębie facebooka ogarniam tylko swoje rzeczy jestem zmuszony zmienić założenia tematu.
Od dziś temat będzie "otwarty" czyli każdy zadaje pytania i kto chce odpowiada.
Mam nadzieje że ten temat pomoże by nie było śmietnika na forum.

Liczę że niektóre osoby przyłożą się do udzielania odpowiedzi osobom które mają problemy Smile

Zakładam również osobny temat odnośnie reklamy na facebook, adword oraz innych reklam Smile

Zapraszam zainteresowanych Wink http://zarabiam.com/Temat-Pomoc-przy-reklamie-w-social-mediach-146615


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - Erenee - 10-07-2019 16:16

Siema.
Kupiłem konto na fb, stażowe, 500 znajomych wygląda bardzo dobrze. Ma dostęp do marketplace, natomiast jak wystawiam tam przedmioty nie robią one żadnych wyświetleń. Czy może to być spowodowane albo jak to zmienić?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 10-07-2019 17:28

@[Erenee] Przykro mi ale nigdy nawet nie wszedłem w zakładkę "marketplace" więc niestety nie mogę pomóc Sad