Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - xsl2142 - 30-03-2017 19:53

Chodzi mi o ten temat:
https://productforums.google.com/forum/#!topic/youtube/09dw40n0iwY
Przez 3 dni zarobiłem 130$, nagle nie ma reklam na filmach, ludzie chętnie oglądają i co? D*pa.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 30-03-2017 21:04

@[xsl2142]
Przykro mi ale całkowicie nie jestem w temacie Sad
Ja polecam jedynie się prywatnie z nimi skontaktować najlepiej po angielsku.
Google w miarę szybko na wszystko odpowiada i zapewnia prywatny kontakt z odbiorcą w takich sprawach.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - wachow - 31-03-2017 07:36

Hejo, jak wiemy jest problem z wysyłaniem zaproszeń do polubienia FanPage...ale też zauważyć można utrudnienia w DODAWANIU ludzi do GRUP.... Kilka k osób się doda a potem wyskakuje, że ZAPRASZA się ludzi do grupy :/
Ktoś coś wie dlaczego tak jest, jak to ominąć, jak długo to trwa, jak sobie z tym dziadostwem poradzić?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - aero2 - 01-04-2017 15:39

@[piotrgk4]
A do wysyłania wiadomości znajomym na Facebooku ma lub widział kolega jakiś działający skrypt wtyczkę?Smile


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - JohnyJs - 01-04-2017 19:33

Podłączam się do pytania.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - nykkusek - 02-04-2017 02:31

A ja mam troche inne pytanko jeśli można. Zna ktoś program dzięki któremu w prosty sposób będę mógł automatyzowac czynności w przeglądarce? Tj. kliknięcie tu i tu jeśli wyświetli się dana treść na stronie, jeśli na stronie bedzie X to trzeba wpisać w pole Y itd. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

Znam takie programy jak auto clicker itd ale one nie reagują na to co się dzieje na ekranie tylko po prostu zapamiętują dane ruchy. No i nie wprowadzają np. z góry ustalonego tekstu.

Pozdrawiam.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - makecash - 02-04-2017 09:39

up, sprawdz imacros Smile


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 08-04-2017 12:22

@[aero2] był skrypt na forum Smile Jeżeli nadal potrzebny to mogę nawet forum przekopać dla Ciebie :*

@[nykkusek] również polecam imcaros. Ogarnięcie programu schodzi z 10-20min. Przydaje się w każdej dziedzinie przy takich czynnościach Smile Polecam również wpisać w youtuba w poszukiwaniu poradnika to zaoszczędzisz masę czasu Smile


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - nafri - 14-04-2017 10:53

Realne konto na FB i ok. 1k znajomych i tylko 50 obserwujących :/
Chyba coś mam źle w ustawieniach, chciałbym żeby każdy nowy znajomy automatycznie obserwował... i czy mogę cokolwiek zrobić "wstecz" z obecnymi znajomymi?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - xsl2142 - 18-04-2017 08:29

Facebook/fanpage: czemu nie wyswietla mi się na stronie "polubione przez stronę", czemu posty gości nie pokazują się mimo, że je akceptuje...?