Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy facebooku/youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Pomoc przy facebooku/youtube (/Temat-Pomoc-przy-facebooku-youtube-142749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - wachow - 17-03-2017 08:58

HEJ,
wiecie co się dzieje z facebookiem - od kilku dni przy zapraszaniu znajomych do polubienia fanpage wyskakuje blokada i limit po 100 osobach. I tak na każdym z 25 moich kont, gdzie jest 88k znajomych, którzy aktualnie się marnuja...
Odczekiwałem kilka dni, robiłem pauzy, ale niestety problem pozostał. Wiem, że inni też tak mają i że już kiedyś tak było i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy.
Czy ktoś wie ile to może jeszcze potrwać, skąd się to wzięło i jakie zmiany sa planowane? Ktoś ma może sposób jak to obejść?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - dazy19 - 18-03-2017 21:53

siemka , wiesz może jak zrobić takie przekierowanie https://translate.google.de/translate?anno=2&deepth=1&hl=pl&rurl=wIULXE&sl=en&u=zakrec-magia-kola.pl?wIULXE&sp=wIULXE&tl=pl ?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - cornel9192 - 23-03-2017 21:48

Witam, mam pytanie, chciałbym użyć zdjęć z filmu/serialu w moim video jako tło, ew entualnie dodatek co jakiś czas. Chciałbym też używać np muzyki w tle, która by pochodziła z jakieś gry, powiedzmy L4D tak jak ten użytkownik w tym wideo.

https://www.youtube.com/watch?v=Sbnr9aiEcoI&t=94s

Jak widzicie jest muzyka z gry cały czas, a co więcej kilka soundtracków. Poza tym dodał obrazki z serialu TWD czy to w tle czy to przy odpowiedziach.

Czy jest to legalne czy muszę spełnić jakieś wymagania? Jeśli moje wideo by się spodobało chciałbym włączyć możliwośc zarobku.

Pozdrawiam!!!


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 23-03-2017 23:01

@[bartek9330] praktycznie każda możliwa strona do tego się nadaje. Poszukaj stron typu kwejk itp

@[wachow] nikt nic nie wie niestety. Jak już pisałem z facebookiem jak z kobietą podczas okresu.

@[dazy19] 2 min bawienia się tłumaczem... aż tak ci się nie chce poświęcić tych 2 minut?

@[cornel9192] jeżeli masz licencje na muzykę to legalne. Ogólnie poszukaj bazy utworów z określoną licencją pozwalającą na użycie utworu (najczęściej trzeba go podać w opisie)


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - NapalonaOla16 - 24-03-2017 10:16

Czesc, nie pobiera w ogole tokenow przez to, ze weszla nowa aktualizacja, czy to htc sense czy nokia, w ogole sie nie pobieraja, jakis pomysl?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - cornel9192 - 24-03-2017 14:01

Piotrze, chodzi mi o to, że jak zdobyć te prawa?
To samo tyczy się zdjęć?
Mam napisać do Valve np. z zapytaniem o pozwolenie?


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - aero2 - 25-03-2017 22:45

@[piotrgk4] Szukam działającego skryptu java script, co się odpala w konsoli przeglądarki, który automatycznie zaprosi do znajomych z listy lajków jak poniżej.
[Obrazek: 961jO0j.jpg]


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 26-03-2017 00:08

@[aero2] Niestety tego akurat nie mam. Napisz do pierwszego lepszego programisty to ci w 1min ogarnie. Myślę że był na forum podobny. Mam tylko wersje zaproszenia do polubienia fanpagu.

@[NapalonaOla16] Przykro mi ale mam bardzo mało doświadczenie z apkami facebookowymi. Miałem tylko jedną z 1 rok temu więc wiele nie pomogę.

@[cornel9192] A ma Pan google? Naprawdę znajdzie Pan w google masę treści z tym związanym. Znajdzie Pan informacje jak: Jakie treści można używać a jakie nie, gdzie nabywać prawa do czegoś itp itd. Naprawdę wyszukiwarka nie boli.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - xsl2142 - 30-03-2017 16:21

Znikające reklamy. Jak mam zgłosić problem do YOUTUBE, skoro nie spełniam warunków opisanych tutaj: https://support.google.com/youtube/answer/7083671

Mam zielony dollarek i nie mam nic e-mail.


RE: Pomoc przy facebooku/youtube - piotrgk4 - 30-03-2017 18:30

@[xsl2142] nie jestem jasnowidzem... Proszę opisać dokładnie swój problem.
Jeżeli masz zielony dolarek to znaczy że możesz zarabiać na filmie. Jeżeli uważasz że treści są nieodpowiednie lub niezgodne z regulaminem to ręcznie wyłączasz monetyzacje na filmiku.