Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WALL STREET BULL 3.33% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WALL STREET BULL 3.33% dziennie (/Temat-WALL-STREET-BULL-3-33-dziennie-142739)



WALL STREET BULL 3.33% dziennie - xxamaranthxx - 10-01-2017 19:02

[Obrazek: b728.gif]


OPIS PROGRAMU: WALL STREET MARKET GROUPS jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez FCA (Urząd Postępowania Finansowego) zgodnie z prawem Unii Europejskiej w tym MiFID (Dyrektywa dotycząca Rynku Instrumentów Finansowych). Specjalizują się w handlu na rynku Forex, od momentu powstania w 2001 roku firma stale rozszerza swój zasięg obecnie oferując swoje usługi na całym świecie, zmieniając się w prawdziwie globalną organizację. Wall Street Markets Group zapewnia swoim klientom wsparcie poprzez stale rozszerzające się programy edukacyjne- zaprojektowane aby uczyć umiejętności handlowych na rynkach finansowych. Narzędzia analityczne, seminaria i publikacje prezentowane w różnych językach. W celu zapewnienia bezpiecznego i wygodnego dostępu do światowych rynków finansowych, serwery firmy znajdują się w samym sercu sektora finansowego w LD4 Equinix Datacenter w Wielkiej Brytanii. Aby pomóc klientom we wszystkich kwestiach technicznych i organizacyjnych strona internetowa oferuje obsługę klienta przez telefon i czat na żywo, dostępny w ponad dwudziestu językach- można również komunikować się drogą mailową.


PLANY INWESTYCYJNE: 3.33% dziennie- zwrot wkładu po upływie 15 dni roboczych
INWESTYCJE MINIMUM/ MAKSIMUM: $25 - $50 000
WYPŁATY INSTANT: minimum $1
AKCEPTOWANE SYSTEMY PŁATNOŚCI: PerfectMoney, Payeer, AdvCacsh, Bitcoin
PROWIZJA Z POLECONYCH: 5% z pierwszego poziomu

DNI ONLINE: 2 (start 8/01/2017)
LICZBA INWESTORÓW: 154
SUMA WPŁAT: $6582
SUMA WYPŁAT: $191


LINK PARTNERSKI: WALL STREET BULL
LINK DO STRONY: WALL STREET BULL

[Obrazek: b728.gif]


INFORMACJE O RYZYKU W PROGRAMACH HYIP/ REVSHARE KLIK


RE: WALL STREET BULL 3.33% dziennie - Blasphem - 10-01-2017 20:16

tez chcialem wlazic i robic temat ale jednak odpuscilem

tak czy siak wydaje mi sie ze prorgam da zarobic. na TG prorgam promuje gosc ktory nie robi amsówki i ost. polecal m.in. Agrarian Benefit - bez szalonych planów, ale program działa juz chyba ponad miesiąc - ja obróciłem raz (5 dni - 110% bodajże) i myslalem ze sie zawinie ale widze ze wyplaca cały czas - tu myślę będzie podobnie i szybkiego scamu się nie spodziewam

więc życze powodzenia


RE: WALL STREET BULL 3.33% dziennie - xxamaranthxx - 12-01-2017 21:41

DNI ONLINE: 4
LICZBA INWESTORÓW: 320
SUMA WPŁAT: $13754
SUMA WYPŁAT: $883
WYPŁATY INSTANT: TAK


WallStreetBull promuje również Woody Balto osoba z ogromnym doświadczeniem w tego typu programach.
Osobiście zainwestowałem $100 poniżej zamieszczam dowód wpłaty:

[Obrazek: CccbD0.png]

«Jedyną rzeczą jaka stoi pomiędzy Tobą a Twoim celem jest stek bzdur które sam sobie powtarzasz, dlaczego nie uda Ci się tego osiągnąć». — Jordan Belfort


WALL STREET BULL 3.33% dziennie - Hybrid1990 - 12-08-2019 22:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.