Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! (/Temat-SCAM-Adsbit-Zarabiaj-na-wyswietlaniu-reklam-142725)

Strony: 1 2


[SCAM] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - xdax1 - 10-01-2017 15:22

Adsbit to strona płacącą za wyświetlenie reklam na naszych stronach!

Dodajemy stronę, czekamy na akceptacje, po zaakceptowaniu tworzymy nową reklamę i umieszczamy ją na naszej stronie Smile


Zarobki:
1000 wyświetleń - $0.018
10 kliknięć - $0.09

Minimum do wypłaty to tylko $2 TYLKO na BTC.

1. Nie można korzystać z kodu, jeśli jest więcej niż 7 reklam na stronie (włącznie z adsbit)
2. Strona musi mieć minimum 2mil pozycje w alexa rank
3. Strony z nagościami, wulgaryzmy, hazard, zakłady sportowe itd. będą odrzucane
4. Wypłaty będą pierwszego dnia każdego miesiąca i 15.

A formaty reklam standardowe:
728x90
320x50
468x60
320x250
Text ads
160x600

Z poleconych jest 5%.

Moje wypłaty:
[Obrazek: vH0chK5.jpg]
Na pierwszą czekałem około 1 dzień a drugą dostałem już bardzo szybko Wink

Zapraszam!
https://adsbit.net/index.php?rp=663 Wielkie dzięki! Heart
https://adsbit.net ;(


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - fusek - 10-01-2017 16:58

Ten temat juz jest.

Link nieklikalny


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - xdax1 - 10-01-2017 18:20

Gdzie? Wpisałem w wyszukiwarce i nic nie wyskoczyło. Sprawdzałem.
http://zarabiam.com/search.php?action=results&sid=0d530a0a3ed8d45b4b9f352d7f065bcf&sortby=lastpost&order=desc



EDIT:
Przez przypadek dałem ten link nieklikany....bez przesady, wkleiłem go i nie zauważyłem.

EDIT2:
@[yazir]
Ale był widoczny normalnie, wkleiłem link bez dodania z paska narzędzi (wkleiłem go tylko) i musiało nie zaliczyć jako link...Pierwszy dodałem tak samo i zaliczyło normalnie, nie wiem czemu drugi już nie - To nie moja wina. Zresztą przy edytowaniu mojego posta musiałeś widzieć jak był dodany.
Uważam, że chociaż ten czas ostrzeżenia powinien zostać skrócony. Nie chce żeby był usuwany bo fakt, to moja wina, że tego nie zauważyłem. Jednak nie sądzę, że aż taki długi czas musi być, więcej błędów takich nie popełnię .


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - yazir - 10-01-2017 22:12

Ale mi chodzi głównie o to
4. Link polecający nie może być w jakikolwiek sposób maskowany, pogrubiany jego czcionka nie może się wyróżniać.
Czysty link dałeś mniejszy, czyli że reflink był wyróżniony w tym przypadku.


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - jemm - 10-01-2017 22:40

długo zbierane?


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - xdax1 - 11-01-2017 09:42

(10-01-2017 22:12)yazir napisał(a):  Ale mi chodzi głównie o to
4. Link polecający nie może być w jakikolwiek sposób maskowany, pogrubiany jego czcionka nie może się wyróżniać.
Czysty link dałeś mniejszy, czyli że reflink był wyróżniony w tym przypadku.

Aaah, myślałem, że o ten nieklikalny link.


@[jemm]
W parę dni Wink
Tam na sceenie widzisz, że drugą dostałem już po 4 dniach zbierania.

Za rejestrację z mojego linku oferuje pomoc.


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - jemm - 11-01-2017 10:58

na payoneer nie placa?


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - fusek - 11-01-2017 13:00

ubogi opis dales, na co wyplaty?
jakie formaty reklam?

...faktycznie nie bylo tematu - moj blad...


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - xdax1 - 11-01-2017 13:35

Jest przecież napisane na co wypłaty.

"Minimum do wypłaty to tylko $2 na BTC."

Jest napisane na btc, wiec tylko na btc. Gdyby było na coś innego to bym napisał.


A formaty reklam standardowe:
728x90
320x50
468x60
320x250
Text ads
160x600


RE: [PŁACI] Adsbit - Zarabiaj na wyświetlaniu reklam! - xdax1 - 15-01-2017 13:51

Kolejna wypłata na koncie Big Grin
[Obrazek: ZlIk9rG.jpg]

Razem wypłaciłem: $13.38