Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w programie partnerskim ComperiaLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie w programie partnerskim ComperiaLead (/Temat-Zarabianie-w-programie-partnerskim-ComperiaLead-142663)



Zarabianie w programie partnerskim ComperiaLead - osdset123 - 08-01-2017 20:21

Witam wszystkich serdecznie.
Chciałbym wam przedstawić pewien serwis a właściwie program partnerski w którym dostaje się pieniążki za np:

-rejestracje na jakieś stronie- tu stawki są od kilku do kilkunastu zł/

-zainteresowanie np kredytem w banku- tzn dzwoni do Ciebie konsultant, Ty udajesz zainteresowanie po czym mówisz że musisz się zastanowić i finalnie rezygnujesz (nie musisz brać zadnych pożyczek oczywiście Big Grin )- za to jest zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych

-najlepiej płatne jest otwieranie kont w banku, tzn otwierasz konto (wszystko jest w 100% darmowe), dostajesz za to około 100zł, po czym konto zamykasz.

Przykładowo za 12zł dzwoni do Ciebie konsultant Netii, Ty pytasz o szczegoly po czym stwierdzasz ze przemyslisz oferte i przy drugim telefonie rezygnujesz. Lub np dzwonią do Ciebie z banku za 30zł, i proces wygląda dokładnie tak samo Idea


Tutaj przykładowe akcje:
[Obrazek: proba1.png]


Instrukcja co do jej wykonania
[Obrazek: proba1.png]


Tutaj widzimy nasze wykonane akcje i ich status
[Obrazek: proba1.png]

Tutaj podpowiadam co należy wpisać w rejestracji żeby nas szybciej przyjeli z większą ilością akcji Big Grin

[Obrazek: 15841469_1020072791455470_519133384_n.jpg]


Wypłaty są raz w miesiącu, na sam start można wyrwać około 200-300zł z rozmów z call center banków etc.

Kolejne kilka stówek można wyrwać za założenie darmowych kont w banku (które potem usuwamy).

Gdy wykorzystamy wszystkie akcje możemy udostępniać portal dalej w zamian za np wykonanie przez kogoś danej akcji z naszego programu, możemy płacić komuś za rozmowe z call center przykładowo 10zł samemu zgarniając 50 Jerk2

Opcji jest wiele, mój znajomy wyciąga z tego 2-3 tys miesięcznie (zarzuce screena jak będzie potrzeba Big Grin)

Przechodząc do linków, ja także chciałbym poprosić o pomoc mi w zarobieniu paru zł w zamian za ten poradnik. Oczywiście prośba nie jest warunkiem, jeśli ktoś chce mnie wesprzeć, będę wdzięczny Smile

Tutaj moja akcja dla chętnych:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=4fc8cca7743504ea1a7a541d9317e8a3

-wystarczy udac zainteresowanie lokata, powiedziec ze przemyslimy sprawe a jesli zadzwonia jeszcze raz zrezygnowac

-tutaj mój reflink do rejestracji
http://www.comperialead.pl/?p=U54l

Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków Smile


RE: Zarabianie w programie partnerskim ComperiaLead - Ogniemimieczem - 08-01-2017 20:33

Ok, a gdzie ten poradnik?

@[yazir]


RE: Zarabianie w programie partnerskim ComperiaLead - rachman - 08-01-2017 20:47

Zwykłe wyłudzanie leadów. Psujesz tym rynek kolego. Banki i instytucje zniżają przez to prowizje przez takich nieuczciwych partnerów. Legalne jest branie na siebie/zamawianie/kupowanie (i to też nie w każdym programie partnerskim) oferty ale udawanie zainteresowania to zwykłe wyłudzanie i nie zdziw się że jak % będziesz miał większość takich leadów to ten fakt zostanie zgłoszony przez dane instytucje i wypłaty możesz nie otrzymać. Niektóre programy banują za takie działania.


RE: Zarabianie w programie partnerskim ComperiaLead - GR4N0N - 08-01-2017 21:01

Comperia na chwile obecną mi się podoba, ciekawe jak przy wypłatach.
W ciągu 6 dni udało mi się uzbierać wniosków na 6300zł.
Jeśli chciałby ktoś zacząć zarabiać ale nie nie wie jak, zapraszam priv Smile
[email protected]
[Obrazek: 5f4cc6b676dafaca9960b18e9262fda5.png]
[Obrazek: 739c30899cbc238d53aa33afcc2ba352.png]


Zarabianie w programie partnerskim ComperiaLead - yazir - 08-01-2017 21:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.