Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW (/Temat-Zamkniety-Jak-Twoim-zdaniem-bedzie-wygladal-najblizszy-restock-UW-14266)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Wojtas100 - 29-09-2010 12:54

Proszę o opinie i głosy.

Moim zdaniem będzie OK


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - BartuS - 29-09-2010 14:06

Mało nagród i bez lagów


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Leopard - 29-09-2010 15:08

Szkoda, że nie dałeś opcji "Średnia ilość nagród, duże lagi", ale w takim wypadku wybieram "Mało nagród i biała strona przez 10 min.", bo tak zapewne będzie patrząc po przedostatnim restocku ;].


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Lubelak - 29-09-2010 19:23

a może ankieta jak będą wyglądać restocki za 2114123412412min 12113313s ?
bez sensu ankieta


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Yanke$ - 29-09-2010 19:50

Czego to ludzie nie zrobią, by mieć + post. Po co te spekulacje ? Przecież nic nie dają, a nabijasz sobie tylko posty... Gdybyś spytał się admina i uzyskał jakieś Exclusive Info to rozumiem, jest po co założyć temat, ale tutaj...? Według mnie temat powinien wylądować w koszu.


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Wojtas100 - 30-09-2010 12:27

(29-09-2010 19:50)Yanke$ napisał(a):  Czego to ludzie nie zrobią, by mieć + post. Po co te spekulacje ? Przecież nic nie dają, a nabijasz sobie tylko posty... Gdybyś spytał się admina i uzyskał jakieś Exclusive Info to rozumiem, jest po co założyć temat, ale tutaj...? Według mnie temat powinien wylądować w koszu.

Kolego ,ale dlaczego jesteś tak agresywnie nastawiony? Nie zrobiłem tego dla posta tylko dla informacji. Otóż jak wiele osób kupiłem ostatnio "Ultimate Wallpaper" i chciałbym się dowiedzieć jak według was będzie ten restock wyglądał.Czy jest w tym coś złego?
Ja się "broń boże" nie czepiam czy coś takiego.
Ale osoba taka jak "Tutor" powinna służyć pomocom a nie krytykować ,bo nie pomyślała co autor miał na myśli.


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Miu - 30-09-2010 14:13

Zaznaczyłem opcje 2-Będzie dużo nagród ale bedą duże lagi.Dlaczego?Dużo osób napaliło się na koszulkę.Części skończła się UW.Niektórzy dostali też kaskę na PP.To wszystko daje nam duże lagi.Co do ilości nagród trudno ocenić.Ale sądzę że szybko pójdą nagrody.
Właśnie dlatego nie kupiłem UW tym razem Wink


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - olaaaxpp - 30-09-2010 15:02

Duże lagi, mało nagród.
Jestem tego pewna Wink


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - Raziel - 30-09-2010 15:31

hmmm będzie mało lagów, ale być może niedużo nagród. Skąd wiem?? Smile Gdy ja mam dostęp do restocku (i na niego czekam) nigdy nie ma lagów Big Grin


RE: Jak Twoim zdaniem bedzie wyglądał najbliższy restock UW - DDK - 30-09-2010 15:56

Opcja trzecia.