Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy do wypłaty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy do wypłaty! (/Temat-Dorabiamy-do-wyplaty-142641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 16-01-2017 00:37

Wczoraj i dzisiaj (tylko koszykówka, reszta to typy swoje)wziąłem z jakiejś grupy na fb i dodałem małe korekty. Jak znajdę ją w historii to Ci podeślę na pw Wink


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Fox90 - 16-01-2017 01:05

Nawet nieźle idzie Ci to obstawianie Smile Mnie też ciągle kusi, grup na fb pełno, ale 2 razy trochę pograłem i zawsze byłem tylko w plecy Smile W Clixsense nie ma premii za zrobienie 1000 tasków, premie $5 dostajesz za każde $50 zarobione dzięki taskom.


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 16-01-2017 01:18

Aaaaaa to ja myślałem, ze za 1000. Tak czy siak i tak się zbliżam Wink


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Fox90 - 16-01-2017 01:30

Jeżeli chodzi o ilość zrobionych tasków to jest tygodniowy konkurs, jak klikniesz zakładkę taski i zjedziesz na sam dół to masz ranking, ale tam to już są ekstremiści jeżeli chodzi o ilość ich robienia więc nikłe szanse na wygranie Smile Jeżeli z czasem będziesz miał mniej ankiet, lub nie będzie Ci się już chciało ich robić to zapraszam do Neobuxa Smile Znaczna część tasków jest lepiej płatna no i premia jeżeli nie masz wykupionego konta premium na Clixsense 2 razy większa Smile


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 16-01-2017 01:43

Daj spokój, żeby coś zdziałać w tym tygodniowym konkursie musiałbym nie odchodzić od komputera Wink Taski robię zazwyczaj wieczorami po 2 godzinki i to tylko te, które mi podpasują. Słyszałem, że w neobuxie są one lepiej płatne, ale póki co to z ankiet też wpływają ładne sumki Wink Może kiedyś.


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 17-01-2017 00:40

Panie i panowie dzisiaj zysk z samego clixsense, jeżeli chodzi o bukmacherkę to dopiero nocny tenis Wink

Clixsense:

Pieniądze dzisiaj tylko z clixsense, ale za to jakie! Smile Dzisiaj dwie ankietki, jedna o urządzeniach elektronicznych, a druga o przesyłkach. Do tego doszło masę tasków za 0,07$ ( zrobionych w ~ 2h) oraz bonus 5$ (za zarobienie 50$ na taskach). Moja dniówka w clixsense wyniosła więc w sumie - 18,14$ -. To jest mój absolutny rekord i zaczynając miesiąc temu nawet nie myślałem, że przebiję granicę dyszki! Nawet bez bonusu zarobek wydaje mi się świetnyWink

[Obrazek: clixwpng_aeeannn.png] + 0,84$ wpadnie z dzisiejszego bonusu Wink W samym styczniu już 54$

Zysk na czysto z samego clixsense- 76 zł


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Jomek - 17-01-2017 15:20

Mi te taski się wogóle nie pojawiają, jeszcze nie miałem ani jednego Sad Fakt, że dopiero 4 dni jestem zarejestrowany, ale to niepokojące. Ile Ty czekałeś zanim coś się pojawiło ? Pozdrawiam


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 17-01-2017 15:35

Taski na zerowym poziomie pokazują się przeważnie późnym wieczorem lub w nocy ( siedziba clixsense jest w USA). Warto poczekać, zobaczyć i jeżeli się pojawią to zrobić minimum na ten 1 pozom (chyba 80 pytań, w tasku jest 5-10 lub więcej, z dokładnością minimum 70%). Gdy awansujemy na 1 poziom to mamy je cały dzień i możemy pomyśleć o większym zarobku łącząc właśnie taski z ankietami Wink


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Jomek - 17-01-2017 15:45

dzięki za odpowiedź, czyli cierpliwość Smile a w nocy jak się pojawią to znikają czy zostają do rana ? Smile


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 17-01-2017 16:26

Jest określona ilość zadań w tasku, więc jeżeli wszystkie zostaną zrobione to do rana znikną. Tu cierpliwość gra dużą rolę, ja też na początku zarabiałem po kilka centów dziennie Wink