Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na skracaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na skracaniu (/Temat-Zarabianie-na-skracaniu-142611)



Zarabianie na skracaniu - LikeAMoneys - 07-01-2017 20:24

Witam,

Jak myślicie opłaca się skracać linki? Już skracałem ale tylko zarabiałem na facebooku jakieś 30$ na 15 dni.
Może znacie jakiś sposób, żeby wstawiać te linki na fb? Czy może jakoś inaczej(inne serwisy typu facebook czy cuś innego?) na tym zarabiać?
W ogóle opłaca się wracać do zarabiania na skracaniu? Czy może jakiś inny lepszy sposób(na zarobek)(oprócz Subów)?


RE: Zarabianie na skracaniu - Wojtek574 - 07-01-2017 21:30

Skracanie jest dobre jeżeli potrafisz to robić wtedy mozesz naprawdę dużo zarobić. Skracanie ma taki plus ze możesz wszędzie wrzucać linki nie przywiązuj się tylko do fb spójrz dalej A na pewno coś znajdziesz lepszego od fb


RE: Zarabianie na skracaniu - LikeAMoneys - 07-01-2017 21:41

@up Hmm a możesz coś podsunąć? Jakiś kierunek w jakim mam zmierzać?(Filmiki yt(poradniki), własna strona czy może coś innego ?)


RE: Zarabianie na skracaniu - YSLpattryk - 07-01-2017 21:53

Poważnie chcesz się bawić w skracanie na własnej stronie? Skoro nie suby to juz jakieś PPI lepsze


RE: Zarabianie na skracaniu - ged321 - 07-01-2017 21:55

Jakie używasz skracasz?


RE: Zarabianie na skracaniu - LikeAMoneys - 07-01-2017 22:08

@up Shorte.st


(07-01-2017 21:53)YSLpattryk napisał(a):  Poważnie chcesz się bawić w skracanie na własnej stronie? Skoro nie suby to juz jakieś PPI lepsze
To był tylko przykład ...


RE: Zarabianie na skracaniu - zdzislawski00 - 08-01-2017 12:08

Zarabianie na skracaniu teraz to chyba wypalone już jest