Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC i HYIP gdzie powinny być? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: BTC i HYIP gdzie powinny być? (/Temat-BTC-i-HYIP-gdzie-powinny-byc-142607)



BTC i HYIP gdzie powinny być? - szymon1051 - 07-01-2017 18:50

W temacie BTC coraz częściej pojawiają się tematy o stronach mnożących nasze zarobki. A na forum jest oddzielny temat do HYIP
Cytat:Programy inwestycyjne typu hyip (High Yield Investment Program) o wysokim stopniu ryzyka, ale także o wysokim zwrocie inwestycji.

Tematy raz trafiają do btc raz do hyip.

Zdecydujcie się gdzie mają trafiać i proszę moderatorów o przenoszenie odpowiednich tematów.

Ewentualnie dodajcie jakiś wymóg w tematach BTC typu hyip by dodawali jakąś adnotacje.


RE: BTC i HYIP gdzie powinny być? - rachman - 07-01-2017 19:14

Zauważysz to zgłoś to przeniosą. Nie da się upilnować podejrzewam wszystkiego.
Wg mnie hyipy do hyipów bo wtedy wiadomo że to ryzykowne - bez różnicy czy kasa czy krypto to można łatwo stracić więc warto by było w dziale gdzie wiadomo o co kaman Wink


RE: BTC i HYIP gdzie powinny być? - szymon1051 - 07-01-2017 21:04

(07-01-2017 19:14)rachman napisał(a):  Zauważysz to zgłoś to przeniosą. Nie da się upilnować podejrzewam wszystkiego.
Wg mnie hyipy do hyipów bo wtedy wiadomo że to ryzykowne - bez różnicy czy kasa czy krypto to można łatwo stracić więc warto by było w dziale gdzie wiadomo o co kaman Wink

Wole się najpierw zapytać gdzie powinny być te tematy zanim zgłoszę bo jeszcze kolejne ostrzeżenie dostane Smile.


RE: BTC i HYIP gdzie powinny być? - rachman - 08-01-2017 20:55

Ja bym ładował hyipopodobne do hyipów - tam bardziej przynajmniej wg mnie ich miejsce. Admini i moderatorzy decydują czy zgłoszenie jest bezpodstawne ale w tak dwuznacznych sprawach raczej nie powinno być ostrzeżeń.


RE: BTC i HYIP gdzie powinny być? - radek0389 - 11-01-2017 19:02

Wszystkie te pseudo inwestycje w BTC z dziennymi naliczeniami, to zwykłe piramidy i powinny być umieszczane w dziale HYIP. Nie tak dawno temu, duża część adminów ponziaków, reklamowało swoje twory pod tematyką inwestycji w forex, opcje binarne, a że teraz w modzie są kryptowaluty, to właśnie pod płaszczem BTC itp. prezentowane są piramidy. Z tym że, czy "inwestujemy" w BTC, forex czy wypas wielbłądów, to i tak całość działa w jednym, każdemu znanym schemacieSmile.