Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy zakład 15pln w Betssonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy zakład 15pln w Betssonie (/Temat-Darmowy-zaklad-15pln-w-Betssonie-142586)



Darmowy zakład 15pln w Betssonie - Skoki - 07-01-2017 12:39

Cytat:Oglądaj i graj za darmo w meczu Villarreal - Barcelona
Na Twoim koncie znajduje się darmowy zakład na żywo o wartości 15 PLN na hit hiszpańskiej La Ligi: Villarreal - FC Barcelona. Oglądaj mecz w naszym serwisie wykorzystując przy okazji możliwość darmowego postawienia zakładu za 15 PLN. Powodzenia! Darmowy zakład na żywo ma wartość 15 PLN, dotyczy wyłącznie spotkania Villarreal - FC Barcelona, odbywającego się w niedzielę, 8 stycznia 2017, o 20:45 CET i może zostać wykorzystany na dowolne kursy, ale tylko z oferty na żywo, która dostępna będzie w trakcie trwania wydarzenia.

Aby odebrać swój darmowy zakład, zaznacz niebieskie pole na kuponie po wybraniu zdarzeń.
Wygrane netto (wygrane minus stawka) z darmowego zakładu zostaną wypłacone jako bonus i muszą zostać obrócone 1 raz z kursem minimalnym 1,50.
Zakłady systemowe oraz te zawarte przy użycji funkcji "cashout" nie zaliczają sie do wymaganego obrotu. Każdy bonus oferowany klientowi ważny jest tylko jeden raz dla każdego klienta, co oznacza jedno założone konto na ten sam: adres IP, komputer lub urządzenie mobilne, kartę kredytową/płatniczą, konto bankowe, numer telefonu czy gospodarstwo domowe.Aby oglądać darmowe transmisje musisz posiadać środki na swoim koncie gracza.

https://promotions.betsson.com/sportowy-styczen/pl/?gtmbannerid=BE-170106-SB-Polish_SB_Calendar_January

Info jest w wiadomościach po zalogowaniu.


RE: Darmowy zakład 15pln w Betssonie - Ogniemimieczem - 07-01-2017 12:43

faktycznie, grałem tak w pokera i na kasynie, ostatnio hojni się zrobili co do promocji.
Jest problem, w buku jestem zielony Big Grin jakiś typ może?Big Grin


RE: Darmowy zakład 15pln w Betssonie - Skoki - 07-01-2017 13:00

Ja to pewnie będę łapał rogi na tym live.


RE: Darmowy zakład 15pln w Betssonie - Ogniemimieczem - 07-01-2017 14:22

a ja coś wybiorę z kursem +10, a nóż widelec się trafi Big Grin


Darmowy zakład 15pln w Betssonie - Hybrid1990 - 30-04-2019 15:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.