Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adfocus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: adfocus (/Temat-adfocus-142576)

Strony: 1 2 3


adfocus - mcraft - 07-01-2017 07:05

Kolejny sposób aby zarabiać bitcoiny dzięki hitleap.

Rejestrujemy sie w serisie adfocus:
1. Czysty link
2. Ref Link

Po zalogowaniu skracamy link ponieważ jest to skracacz i wrzucamy link do hitleap.

Ref Link
Czysty link

5 Stycznia ok. godziny 23 wrzuciłem swój link i do teraz czyli 7.01 godz. 6:50 mam na koncie 0,48$

Czy mało czy dużo sam oceń, dodam że mam mało minut a mam jeszcze 3 inne linki w hitleap uruchomione i na to poszło ok 3tyś wejść wiec zarobić można dużo więcej.


Wypłaty od 10$ na bitcoin oraz paypal, 7-go dnia miesiąca

20% prowizja z poleconych

Edit//

Teraz jak wyłączyłem pozostałe linki w hitleap i kieruje ruch tylko na focusa w 10 min wpadło 0,04$ wiec chyba tak już zostanie wieczorem podeśle screeny i napisze ile doszło.


RE: adfocus - DjLiska - 07-01-2017 08:18

zarejestrowalam sie w adfocus z twojego reffa zobaczymy czy wypłaca Smile


RE: adfocus - kubagrzybowski - 08-01-2017 20:36

poszło z refa, na razie 500 wyświetleń i zaledwie $0.02, słabo to widzę no ale zobaczymy


RE: adfocus - mcraft - 09-01-2017 00:00

(08-01-2017 20:36)kubagrzybowski napisał(a):  poszło z refa, na razie 500 wyświetleń i zaledwie $0.02, słabo to widzę no ale zobaczymy

Powiem Ci że to dziwnie nalicza jakoś rano powinno wystrzelić

Tutaj masz ssa którego zrobiłem teraz: http://screenshot.sh/m7zKglESwWM9u

a jutro wrzuce aktualizacje zobaczysz jaki bum bedzie, dzis rano to zaobserwowałem na nocce w pracy


RE: adfocus - kubagrzybowski - 09-01-2017 18:09

przez 24h zarobiłem 0.5$ więc jak za nieznaczny nakład pracy to zupełnie sporo, polecam serwis - reput leci do kolekcji


RE: adfocus - djMruczekk - 09-01-2017 20:40

Ciekawe tylko czy się będziecie cieszyć jak przyjdzie do wypłaty a tu ban xD


RE: adfocus - $Kamil$ - 09-01-2017 20:52

Większość banuje za takie akcje


RE: adfocus - kubagrzybowski - 09-01-2017 20:54

zobaczymy w sumie żadna strata co jakiś czas sprawdza tylko stan konta


RE: adfocus - mcraft - 09-01-2017 21:00

dziś jednak nie było aż takiego buma jak miełem ostatnio ale rozłożyłem ruch na 2 linki i nie wyłączyłem ruchu na inne strony a nabijałem minuty tylko na jednym kompie wiec może to było powodem aczkolwiek i tak nie jest źle.

http://screenshot.sh/mMzWkplXRMSJi

Na dniach wygeneruje jeszcze kilka linków i rozłożę ruch na wszystkie, wynajmę nabijacza minut bo widzę że to się opłaci trzeba tylko zweryfikować czy będą płacić.

Co do bana to skoro zlicza można zminimalizować prawdopodobieństwo że się go wyłapie, wystarczy zrobić jakiegoś mini bloga dać kilka wpisów podać linki we wpisach wykupić premium hl i puszczać ruch z danego wpisu i juz wszystko wyglada realniej prosta operacja.
Wiadomo że jeżeli puszczasz ruch direct to ban przyjdzie i to raczej prędzej niż później


RE: adfocus - milkus - 11-01-2017 17:47

Nie cieszcie się za bardzo Smile Niespodzianka będzie przy wypłacie.