Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yobit – Reffback, unikalna giełda i mnóstwo możliwości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: Yobit – Reffback, unikalna giełda i mnóstwo możliwości (/Temat-Yobit-%E2%80%93-Reffback-unikalna-gielda-i-mnostwo-mozliwosci-142555)



Yobit – Reffback, unikalna giełda i mnóstwo możliwości - Doomin - 06-01-2017 18:56

Yobit jest bardzo aktywną i zróżnicowaną giełdą kryptowalut. Posiada wiele możliwości i jest jednym z największych platform do handlu crypto. Część altcoinów które się tam znajdują nie ma nigdzie indziej.

NAJCIEKAWSZE FUNKCJONALNOŚCI:
– Różne gry (kości, obstawianie wyścigów)
– Darmowe altcoiny co 24 godziny.
– YobiCodes (kody depozytowe, można utworzyć z swojego konta kod z daną kryptowalutą i wysłać go komuś, po wpisaniu takiego kodu dana osoba dostaje ustaloną ilość monet);
Co jakiś czas kody ktoś także udostępnia na czacie.

POLECENI:

Otrzymujesz 20% od każdego poleconego który handluje. Tak przynajmniej rozumiem to co jest w FAQ, będę aktualizował temat na bieżąco, Jeśli będę miał jakiegoś aktywnego reffa to dokładniej potwierdzę informacje.

UWAGA! Z moimi aktywnymi reffami będę dzielił się co jakiś czas kodami na różne kryptowaluty oraz będę podawał informację o nowościach i o tym w co warto zainwestować.

WAŻNE! Każdą osobę która zarejestrowała się z reffa proszę o potwierdzenie w formie maila potwierdzającego rejestrację/aktywację konta z widoczną datą oraz nick wybrany na Yobit.


Refflink: https://yobit.io/?bonus=pYEIK
Link zwykły: https://www.yobit.net/


RE: Yobit – Reffback, unikalna giełda i mnóstwo możliwości - kabza - 06-01-2017 21:06

chcesz mi powiedzieć że pobierają ponad 20% fee ?? to się raczej nie opłaca więc może coś źle doczytałeś Smile


RE: Yobit – Reffback, unikalna giełda i mnóstwo możliwości - Doomin - 06-01-2017 23:09

@kabza, co najwyżej źle zrozumiałem, dlatego napisałem w pierwszym poście że nie jestem pewny.

"Receive 20% of comission for every trade your referral makes. Introduce new members to YoBit.Net!"

Prawdopodobnie tu nie chodzi w ogóle o fee z depozytów. Nie do końca wiem jak to rozumieć. Napisałem zapytanie na forum, jeśli będe wiedział coś więcej to poinformuję. Nie zmienia to faktu że dla każdego reffa nawet z najmniejszym wkładem kilku tysięcy satoshi przewiduje bonusowe kody z altcoinami o których wspomniałem w pierwszym poście.

WAŻNE! Każdą osobę która zarejestrowała się z reffa proszę o potwierdzenie w formie maila potwierdzającego rejestrację/aktywację konta z widoczną datą oraz nick wybrany na Yobit.

Gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości jak wygląda strona Affilate.
[Obrazek: UrmwTuQ.png]


RE: Yobit – Reffback, unikalna giełda i mnóstwo możliwości - argon91 - 01-03-2017 13:44

też tak długo czekałeś na zweryfikowanie konta ?


RE: Yobit – Reffback, unikalna giełda i mnóstwo możliwości - bloger - 08-03-2017 17:41

Poszło z refa :-)