Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty bitcoin SCAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty bitcoin SCAM (/Temat-Cryptowater-com-2-co-godzine-na-zawsze-automatyczne-wyplaty-bitcoin-SCAM-142548)



Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty bitcoin SCAM - sla - 06-01-2017 15:15

Witam wszystkich, stosunkowo świeży programik podobny do do niedawna ładnie wypłacającego Savenewyear. 2% co godzinę, automatyczne wypłaty, naliczenia co 5 minut.
zaliczyłem póki co 3 wypłaty, mam nadzieję, że trochę pochodzi bo bardzo szybko przybywa użytkowników.



Start:60 godzin temu (4.01.17)

Plan: 2% co godzinę "na zawsze"

Płatność: Bitcoin

Minimalna wpłata:0.001 BTC

Maksymalna wpłata:1 BTC

Wypłata:Automatyczna co godzinę. Naliczenia co 5 minut.

LINK CZYSTY:https://cryptowater.com


RE: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty BITCOIN - mumminos - 06-01-2017 16:13

Po pierwsze : Usuń reflink (wymagane 10 postów).
Po drugie : rozruch 60h? Czyli 120% już wyrobił. Trochę późno dałeś temat Smile


RE: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty BITCOIN - ShuQi - 06-01-2017 16:23

Strona zrobiona jakby szwagier informatyk za flaszkę postawił...


RE: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty BITCOIN - KrzysztofKozubek - 06-01-2017 16:46

Nie da sie zarejestrować


RE: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty BITCOIN - sla - 06-01-2017 18:28

(06-01-2017 16:46)KrzysztofKozubek napisał(a):  Nie da sie zarejestrować
Nie musisz się rejestrować. Po wejściu na stronę klikasz na Register/Login-wpisujesz numer konta Bitcoin i po złożeniu depozytu automat startuje z cogodzinnymi wypłatami.

Po wpłacie logujesz się w ten sam sposób.

Cały czas wypłaca, ostatnia wypłatę otrzymałem 15 minut temu.


RE: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty BITCOIN - BartoszN1990 - 07-01-2017 08:25

Join CryptoWater Today!
×
We do not accept new users.


RE: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty BITCOIN - sla - 07-01-2017 11:25

Od 24 godzin cały czas mi wypłaca


RE: Cryptowater.com 2% co godzinę na zawsze, automatyczne wypłaty bitcoin SCAM - sla - 07-01-2017 17:18

Niestety, strona już nie działa