Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie (/Temat-BikeForMe-Realna-inwestycja-3-dziennie-142542)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - croppeq96 - 12-02-2017 22:56

Mega dużo błędów językowych, póki co patrzę, bo ten język polski dodany na łapę jakby z translatora, aby skupić uwagę na polskich inwestorach. Wink


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - XaboPoland - 12-02-2017 23:06

Jest trochę błędów ale strona trzyma się świetnie


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 12-02-2017 23:12

Rzeczywiście te tłumaczenie jakąś wielką jakością nie grzeszy ale wszystko powoli idzie w dobrym kierunku Smile


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 16-02-2017 21:52

Mamy ważną zmianę w systemie.
Od dzisiaj zmienił się plan inwestycyjny. Mamy 3% dziennie przez 50 dni czyli wychodzi 150% Wink

[Obrazek: 5J9fQlG.jpg]


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - HerossiK - 25-02-2017 13:05

Ostatnie dwa tygodnie programu to okres dużego rozwoju, wpadło ponad 100k$ depozytów oraz ponad 1000 nowych inwestorów.
Program dobrze rokuje na najbliższą przyszłość, także to skłoniło mnie do wrzucenia kolejnego depozytu. Obecnie jestem w programie za 0.5btc.
Jezeli ktoś ma jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.
Statystyki na dzień dzisiejszy:
[Obrazek: fA83EYe.jpg]


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - HerossiK - 08-03-2017 15:00

Na ten moment pyknęło ponad 850k$ depozytów!

W dniu dzisiejszym na telegramie można złapać bonus od depozytu w wysokości 8%.

Ja zdecydowałem się dołożyć 200$ Smile


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - HerossiK - 18-03-2017 11:38

Jeżeli kogoś to satysfakcjonuje to został dodany język wietnamski Lol

Program przekroczył 1mln$ depozytów i 10k użytkowników.
Jak na razie program wydaje się być moim najlepszym wyborem zaraz po skyllexie i razzletonie.
Udało mi się wbić rangę Coordinatora i jestem na liście reprezentantów.

Zapraszam do obejrzenia oficjalnej prezentacji bikeforme - https://www.youtube.com/watch?v=dFx5oxnczdA


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - GreenVolume - 19-03-2017 10:57

Po co ktoś miałby firmę w Holandii zajmującą się wypożyczaniem rowerów, skoro są wypożyczalnie publiczne (które są dość często wybierane)?


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - Fox90 - 19-03-2017 11:10

(19-03-2017 10:57)GreenVolume napisał(a):  Po co ktoś miałby firmę w Holandii zajmującą się wypożyczaniem rowerów, skoro są wypożyczalnie publiczne (które są dość często wybierane)?
To jest hyip. Nie bierz na poważnie tego co pisze na swojej stronie. Jak w każdym programie jest to tylko bajka, dla użytkowników ważne jest tylko to żeby wyjść na plus i bajka skończyła się happy endem Smile


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - GreenVolume - 19-03-2017 16:44

(19-03-2017 11:10)Fox90 napisał(a):  
(19-03-2017 10:57)GreenVolume napisał(a):  Po co ktoś miałby firmę w Holandii zajmującą się wypożyczaniem rowerów, skoro są wypożyczalnie publiczne (które są dość często wybierane)?
To jest hyip. Nie bierz na poważnie tego co pisze na swojej stronie. Jak w każdym programie jest to tylko bajka, dla użytkowników ważne jest tylko to żeby wyjść na plus i bajka skończyła się happy endem Smile

Wiadomo (dla mnie tak) ale sprawdzenie tego to naprawdę 5 minut roboty. Pewnie dłużej tą bajeczkę wymyślali a mogli najpierw poświęcić 5 minut na sprawdzenie, czy to ma sens. Wink