Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama na sejfik do 50% taniej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Reklama na sejfik do 50% taniej! (/Temat-Reklama-na-sejfik-do-50-taniej-142533)



Reklama na sejfik do 50% taniej! - BabciaSamoZlo - 05-01-2017 23:30

1.Nazwa przedmiotu : Reklama w sejfik
4.Kontakt : Forum lub gg: 47699096
5.Cena : na dole
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal lub konto bankowe

Sprzedaję reklamę, ponieważ uzbierałem dużo zarobków a nie da ich się wszystkich wypłacić na raz.

Jaką chcesz reklamę ustalasz sam na sejfik.com

Cennik:

Reklama do 10 zł ---> 20% taniej
Reklama do 20 zł ---> 25% taniej
Reklama do 50 zł do 99 zł ---> 30% taniej
Reklama od 100 zł ---> 50% taniej
Można także zakupić konto VIP 20% taniej!


Przykład: Chcesz kupić reklamę "Wejścia konkursowe" za kwotę 10 zł (Daje nam to 20 tys. wejść po 5 sec. co wystarczy, aby mieć na PTP w imperium reklam 70% skuteczności) płacisz mi 8 zł ja w ciągu 24H aktywuję twoją reklamę.

Wcześniej sprzedawałem kluczyki na tylko na tym forum i poszło całkiem zgrabnie. Link że jestem zaufanym sprzedawcą: KLIK

!!!Ważne!!!

1. Każda reklama musi być zgodna z regulaminem.



RE: Reklama na sejfik do 50% taniej! - MrocznyKILL - 06-01-2017 12:04

Przejrzę ponownie polskie ptp i wieczorem się odezwę może uda się zarobić kilka złotych dzięki Twojej promocji Big Grin


Reklama na sejfik do 50% taniej! - surfer0700 - 27-02-2017 03:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.