Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odmiana kometarzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Odmiana kometarzy (/Temat-Odmiana-kometarzy-142524)



Odmiana kometarzy - seba274 - 05-01-2017 20:19

Potrzebuję spolszczyć odmianę słowa "komentarz" w zależności od ich ilości - motywu jakiego używam to Supermag.

Kawałek skryptu o który mi chodzi:

"if ( ! is_single() && ! post_password_required() && ( comments_open() || get_comments_number() ) ) {
echo '<span class="comments-link"><i class="fa fa-comment-o"></i>';
comments_popup_link( esc_html__( 'Leave a comment', 'supermag' ), esc_html__( '1 Comment', 'supermag' ), esc_html__( '% Comments', 'supermag' ) );
echo '</span>';"

Myślałem że jak dodam po prostu kolejne esc_html jako kolejne zależności to będzie działało,ale nie pykło.
Tak zamieniłem popup_link:
comments_popup_link( esc_html__( 'Zostaw komentarz', 'supermag' ), esc_html__( '1 Komentarz', 'supermag' ), esc_html__( '2 Komentarze', 'supermag' ),esc_html__( '3 Komentarze', 'supermag' ),esc_html__( '4 Komentarze', 'supermag' ), esc_html__( '% Komentarzy', 'supermag' ) );

Lecz po tym jak to zmieniłem gdy jest więcej niż 2 komentarze to i tak widnieje napis "2 komentarze". Tak myślę że gdzieś jeszcze powinienem dopisać jakieś wartości żeby to zadziałało. Ktoś poradzi?


RE: Odmiana kometarzy - rozekrr - 05-01-2017 21:29

A dlaczego ty tam masz powstawiane "2 komentarze"? Powinno chyba być "% komentarzy"...


RE: Odmiana kometarzy - seba274 - 05-01-2017 22:37

I w tym mam problem. To był po prostu mój pierwszy lepszy pomysł jak to zmienić.

No dobra dam zamiast 2 dam % ale co z tego? Jak będą 2 komentarze to bedzie napis 2 komentarzy...


RE: Odmiana kometarzy - rozekrr - 05-01-2017 22:39

A jaki ma być napis? Nie rozumiem... % to wylicznik ile komentarzy jest dodanych pod postem, i tak tez to wyświetla. Jak nie chcesz liczy komentarzy żeby wyświetlało, usuń %


RE: Odmiana kometarzy - seba274 - 06-01-2017 09:56

Chcę aby było:
przy jednym komentarzu napis - 1 komentarz
przy dwóch/ trzech/ czterech komentarzach napis - 2/3/4 komentarzE
przy pięciu komentarzach i więcej - % komentarzY


RE: Odmiana kometarzy - Marcin0292 - 06-01-2017 10:06

Podepnij sobie zmienną pod get_comments_number() i poźniej przy pomocy warunku wyświetl odpowiednio 0 Komentarzy, 1 komentarz, 2 komentarze itp