Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unibet - pytania o cashback - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Unibet - pytania o cashback (/Temat-Unibet-pytania-o-cashback-142493)



Unibet - pytania o cashback - rekki - 04-01-2017 20:25

Witam, nie widziałem na forum tematu dotyczącego tego serwisu bukmacherskiego, więc postanowiłem założyć temat.

Gracie w tym serwisie? Jest zaufany i wypłacalny? Jak to wszystko wygląda?

A głównie chcę zapytać o cashback, który oferuje Unibet.
Chodzi o ofertę cashback do 200zł, który należy następnie obrócić 6x.
Przykładowo, jeśli postawię zakład po kursie 3 i wygram (600zł na plus), to mogę wypłacić swoje 200zł, które wpłaciłem, na do obrotu zostaje reszta (400zł), czy muszę obrócić całość, aby cokolwiek wypłacić?
Wgl otrzymał ktoś od nich cashback w przypadku przegranego pierwszego zakładu?


Dzięki za wszystkie odpowiedzi, pozdrówka Smile


RE: Unibet - pytania o cashback - radek0389 - 04-01-2017 20:42

Unibet to potężny gracz na rynkuSmile. Gram i gramem tan X lat temu, zawsze wszystkie wypłaty na czas. Pod wzgledem wyplacalnosci, to nie ma co polemizowac, w 100% OKSmile


RE: Unibet - pytania o cashback - ciekma - 04-01-2017 20:48

Gram już dość długi czas na unibecie i mogę polecić go jak najbardziej. W 100% wyplacalny, profesjonalny support. Bardzo dużo wydarzeń sportowych.

Co do cashbacku to niestety nie mam pojęcia jak to wygląda ale trafiłem na takie coś.

Inne szczegóły:
• Aby użyć bonusu należy być osobą pełnoletnią i zarejestrowaną w Unibet z językiem polskim. Tylko jedna osoba pod danym adresem jest upoważniona do bonusu.
• Aby otrzymać bonus, należy wcześniej zaakceptować go w zakładce Moje konto.
• Twój pierwszy zakład przedmeczowy o wartości do 200 PLN, który złożysz po zaakceptowaniu tej oferty, będzie zakładem bez ryzyka. Jeżeli postawiony zakład wygra, bonus uznaje się za wykorzystany. Minimalna wartość zakładu to 20 PLN.
• Możesz postawić tylko jeden zakład bez ryzyka. Jeżeli wygrasz pierwszy zakład, bonus zostanie wykorzystany. Jeżeli postawisz zakład systemowy, tylko pierwsza rozstrzygnięta kolumna o wartości maksymalnie 200 PLN zostanie wliczona.
• Jeżeli przegrasz, oddamy Ci do 200 PLN w środkach bonusowych. Możesz je wypłacić po spełnieniu warunków obrotu:
• Zakłady Bukmacherskie: Zagraj bonusem x 6. Aby wypłacić środki bonusowe należy zagrać 200 PLN x 6 = 1.200 PLN (przykład w oparciu o maksymalny bonus). Twoje zakłady wliczają się do sumy obrotu, po ich rozstrzygnięciu. (Tylko zakłady z kursem minimalnym 1.4 są wliczane). Wliczane są tylko zakłady rozstrzygnięte, kiedy bonus jest ważny(aktywny).


RE: Unibet - pytania o cashback - rekki - 04-01-2017 20:51

Również to czytałem, ale nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie odbywa się to obracanie wpłaty Tongue
Czytałem gdzieś w necie, że zdarzają się anulowania/blokady wypłat. Np. banki blokują wypłaty z Unibeta, a z kolei Unibet blokuje wypłaty na Skrilla. Spotkał się ktoś z Was z podobnymi sytuacjami?


RE: Unibet - pytania o cashback - ciekma - 04-01-2017 20:55

Jeśli chodzi o bonusy to w trakcie trwania bonusu nie dasz rady wypłacić dopóki nie obrocisz do końca i zakończysz bonus tak się zabezpieczają :-D ale dobrze ze to kurs 1.4 a nie 2.0 jak w innych bonusach. Ja nie miałem nigdy problemu z blokowaniem wypłat itp mimo iż po tysiacu nie raz wypłacalem :-)


RE: Unibet - pytania o cashback - rekki - 05-01-2017 20:45

Dzięki za odpowiedzi! Wink