Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakłady sportowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zakłady sportowe (/Temat-Zaklady-sportowe-142489)

Strony: 1 2 3


Zakłady sportowe - Mitoshi - 04-01-2017 18:46

Witam!

Krótko i na temat, gdyż nie jest to miejsce, w którym mam przedstawić swoją osobę. W temacie tym przedstawiał będę typy, które moim zdaniem mają dużą szansę na pozytywny wynik.

#1
Tottenham vs Chelsea
Remis lub Chelsea @ 1,44
W skrócie...The Blues są w niesamowitym gazie. Grają bardzo skutecznie i nie uważam, żeby koguty były w stanie ich powstrzymać. Warto również dodać, że pojedynki pomiędzy tymi drużynami z reguły lepiej leżą Chelsea. Rzecz jasna są to derby Londynu i wszystko w tego typu meczach jest możliwe..lecz mimo wszystko poziom gry jaki prezentuje ekipa Conte moim zdaniem nie napawa optymizmem patrząc ze strony kibica kurczaków.



#2
Real Madryt vs Sevilla
Gole - powyżej 2.5 @ 1,44
Zespoły te są w naprawdę wysokiej formie. Uważam, że pojedynek ten może być owocny w dużą liczbę bramek. Kurs ciekawy i właśnie na taki typ ja się skuszę.



RE: Zakłady sportowe - ma_ko - 04-01-2017 19:11

Będę obserwował temat Wink


RE: Zakłady sportowe - Juhas - 04-01-2017 20:23

Chelsea over 1,5 gola @2,45 i Sevilla strzeli 1,41 również warte uwagi. Big Grin Powodzenia!


RE: Zakłady sportowe - Mitoshi - 04-01-2017 23:19

(04-01-2017 19:11)ma_ko napisał(a):  Będę obserwował temat Wink
Zapraszam Smile
(04-01-2017 20:23)Juhas napisał(a):  Chelsea over 1,5 gola @2,45 i Sevilla strzeli 1,41 również warte uwagi. Big Grin Powodzenia!
W sumie nie przejrzałem wszystkich kursów z meczu Chelsea i popełniłem błąd Sad jak widać Chelsea przegrała, real zaś wygrał 3:0.

Typy trafione: 1/2
Skuteczność: 50%


RE: Zakłady sportowe - Mitoshi - 05-01-2017 16:38

#3
Athletic Bilbao vs Barcelona
Barcelona win @ 1,55
Gole - powyżej 2.5 @ 1,60

Copa jest stosunkowo prestiżowym pucharem w Hiszpanii. Uważam, że Barcelona może być cholernie zdeterminowana do zdobycia tego trofeum, gdyż w La Liga traci już 3pkt do Madrytu (dodatkowo Real ma jeden mecz rozegrany mniej) i może być to trofeum po części ratujące przegrany sezon (rzecz jasna obok Ligi Mistrzów, w którą rzecz jasna celują).


RE: Zakłady sportowe - Assasinoo - 05-01-2017 16:56

"Typy trafione 1/2
Skuteczność 50%"

a w rzeczywistości grając po 100 zł oba mecze jesteśmy -56 zł, słabo rozliczasz mecze ^^ Polecam yield lub granie po 1j na mecz, będzie to miało większy sens, chociaż nie wróżę długiej kariery prowadzenia tematu, no nic powodzenia Big Grin


RE: Zakłady sportowe - Mitoshi - 05-01-2017 19:07

Weźmy pod uwagę to, że nie ja obstawiam na Waszych kontach wydarzenia sportowe. Ja tutaj prezentuje jedynie sugestie i to Wy sami musicie zdecydować czy dany typ postawicie czy nie. Oznacza to, że nie ma sensu podawać yeldów czy innych "wyznaczników" efektywności. Jest to temat przedstawiający typy a nie dzienniczek moich zarobków z bukmacherki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zakłady sportowe - Mitoshi - 07-01-2017 15:58

typy trafione: 1/3
skuteczność: 33%


#4
Everton vs Leicester
Remis lub Leicester @ 2,10


#5
Napoli vs Sambdoria
Napoli wygra i poniżej 3.5 bramek @ 2,37

#6
Preston vs Arsenal
Arsenal wygra @ 1,40



RE: Zakłady sportowe - Stworkowaty - 07-01-2017 16:08

Ma sens podawanie yield ponieważ możesz mieć skuteczność 80% na typach po kursach 1,2 gdzie i tak wyjdziesz na -. Wink
Jak masz zamiar tak prowadzić że sobie podasz "pewniaczki" po kursie 1,4 to szczerze szkoda zachodu. ;p


RE: Zakłady sportowe - Mitoshi - 07-01-2017 16:13

(07-01-2017 16:08)Stworkowaty napisał(a):  Ma sens podawanie yield ponieważ możesz mieć skuteczność 80% na typach po kursach 1,2 gdzie i tak wyjdziesz na -. Wink
Jak masz zamiar tak prowadzić że sobie podasz "pewniaczki" po kursie 1,4 to szczerze szkoda zachodu. ;p
Mimo wszystko jest to temat mojego autorstwa i to ja zadecyduje czy yeldy będą czy jednak nie. Dziękuję za sugestię, na 100% wezme ją pod uwagę lecz niczego nie obiecuje.