Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno zwykłego epapierosa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kupno zwykłego epapierosa (/Temat-Kupno-zwyklego-epapierosa-142482)



Kupno zwykłego epapierosa - bananmma - 04-01-2017 16:15

Cześć, chciałbym kupić sobie e papierosa, tylko i wyłącznie do palenia zerówek czyli dla smaku, chodzi mi o jak najzwyklejszy sprzęt ale żeby to jakoś działało, coś taniego a dobrego istnieje?


RE: Kupno zwykłego epapierosa - Sergio7 - 04-01-2017 16:36

ijust2 Smile


RE: Kupno zwykłego epapierosa - rayden - 04-01-2017 16:48

W iJust 2 szybko pada przycisk. Smak na tej fabrycznej grzałce też taki sobie. Lepiej trochę hajsu dołożyć i kupić coś lepszego.


RE: Kupno zwykłego epapierosa - piotrgk4 - 04-01-2017 17:07

Również polecam IJust2 Smile Mi przycisk niestety też padł szybko (koło 4-6miesięcy) (Nie przeszkadza w używaniu tylko przycisk jest wklęśnięty) ale podobno można bez problemu wymienić jeżeli masz gwarancje (wymieniają ci całego elektryka). Moim zdaniem ciężko coś lepszego kupić dla początkującego jeżeli chodzi o smak. Obecnie mam (SMOK Micro One R80 TC Starter Kit - 4000mAh) i smak tak bardzo się nie różni (gdzieś z 20-40% lepszy) ale nadal nie warto tyle płacić na start gdyż tego nie odczujesz (Ijust2 70-110zł, Smok 250).


RE: Kupno zwykłego epapierosa - Czaq - 04-01-2017 17:14

A może LuckyStrike fioletowe? Wink


RE: Kupno zwykłego epapierosa - piotrgk4 - 04-01-2017 17:54

@[Czaq] Ja osobiście odradzam... Już lepiej kupić djarumy wiśniowe / waniliowe / czekoladowe


RE: Kupno zwykłego epapierosa - Czaq - 06-01-2017 14:04

(04-01-2017 17:54)piotrgk4 napisał(a):  @[Czaq] Ja osobiście odradzam... Już lepiej kupić djarumy wiśniowe / waniliowe / czekoladowe

Gdzie je można kupic?


RE: Kupno zwykłego epapierosa - smagalaz - 06-01-2017 14:22

(04-01-2017 17:54)piotrgk4 napisał(a):  Ja osobiście odradzam... Już lepiej kupić djarumy wiśniowe / waniliowe / czekoladowe

Co z nimi nie tak? Prócz tego, że kulka to sama chemia i jest niezdrowa.


RE: Kupno zwykłego epapierosa - piotrgk4 - 06-01-2017 16:03

@[smagalaz] Smak Tongue Jest gigantyczna przepaść między LS a Djarumami

@[Czaq] No i tutaj jest największy problem bo niestety mało ludzi kupuje. Jak jest jakiś większy sklep z tytoniem to na pewno dostaniesz Smile


RE: Kupno zwykłego epapierosa - smagalaz - 06-01-2017 19:52

Apetyt rośnie w miarę jedzenia Smile Swego czasu paliłem tylko LS jagodowe (=fioletowe) i mi smakowały. Bardzo możliwe, że po przejściu na Djarumy nie wróciłbym do LS, ale na szczęście nie planuję przejść ani na te, ani na tamte.

Próbowałem też Winstonów w tym samym kolorze - w moim odczuciu ich smak jest okropny, podejrzewam że podobnie smakuje stara, przypalona skarpeta. Polecam kupić paczkę, kiedy często częstujecie kogoś papierosem, a denerwuje was to (bo nie umiecie odmówić), a ruska meta jest akurat zamknięta. Niech sęp cierpi Angry

Ja obecnie mam baterię Vision iNow 2000 mAh i atomizer eGo One. Zestaw kosztował około 200 zł, plus za każdą grzałkę płacę 15 zł. Jest ok, brak problemów technicznych (nie licząc tego, że zbiłem atomizer i troszkę przecieka) ;p Mam taki zestaw od roku, więc może znalazłbyś go teraz trochę taniej.