Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dodatkowa z ankietami i ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca dodatkowa z ankietami i ... (/Temat-Praca-dodatkowa-z-ankietami-i-142469)

Strony: 1 2 3


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 02-02-2017 22:10

Dawno mnie nie było Smile ale cóż ciężki czas miałem i nadal mam wiec ciężko mi aktualizować wszystko na bieżąco. Będę starał się wrzucać podsumowania tygodniowe jakie miałem ankiety i jakie wypłaty otrzymałem.

Praca nas blogiem dalej idzie. Jeżeli ktoś jest Zainteresowany wypełnianiem ankiet to zapraszam także na mojego bloga http://aktywnyrespondent.pl !

Pozdrawiam serdecznie !


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - full2000 - 05-02-2017 14:33

Życzę powodzenia choć nie jestem fanem ankiet Smile


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - PCOX - 06-02-2017 20:36

Jakie polecacie serwisy z ankietami, gdzie nie ma problemów z płatnością?


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - Martinuss - 06-02-2017 22:11

@matizkrauze
Ciekawe Smile

Który z podanych serwisów do ankiet wymaga podania najwięcej danych a który najmniej danych osobowych? (imię, nazwisko, numer tel, adres).
Jakie są progi wypłaty na każdym z panelu do ankiet? Smile


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 07-02-2017 20:21

(06-02-2017 20:36)PCOX napisał(a):  Jakie polecacie serwisy z ankietami, gdzie nie ma problemów z płatnością?

Ogółem wszystkie panele badawcze, które znajdują się na blogu są w 100 % wypłacalne i nie ma problemu z wypłatami! Smile

(06-02-2017 22:11)Martinuss napisał(a):  @matizkrauze
Ciekawe Smile

Który z podanych serwisów do ankiet wymaga podania najwięcej danych a który najmniej danych osobowych? (imię, nazwisko, numer tel, adres).
Jakie są progi wypłaty na każdym z panelu do ankiet? Smile

Hmm ciężko w sumie tak powiedzieć, wszystkie panele badawcze, które znajdziesz na moim blogu do rejestracji wymagają raczej podstawowych tylko danych jak imie nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon. Bodaj w cennych opiniach wymagają podania numeru pesel.


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 11-02-2017 15:33

Uwaga ! Fajna opcja potwierdzona!

Appstesting ( reflink - http://appstesting.party/?ref=137 ) który w pierwszym poście tego tematu opisywałem, jednak jest wypłacalny. Praktycznie bez pracy, tylko instalacja i wysłanie opinie, i otrzymałem 4,20 $.

Na wypłatę czekałem od 20 stycznia - dzisiaj dostałem - tutaj dowód wypłaty:


[Obrazek: 2xn8rd9gex5a_t.jpg]

Niestety pobierana jest prowizja. Co nie zmienia faktu, że naprawdę fajna opcjaSmile


Pozdrawiam serdecznie!


Praca dodatkowa z ankietami i ... - cky - 16-02-2017 18:56

Czy wszystkie/większość aplikacjii w appstesting jest zaliczane ?


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 16-02-2017 19:48

(16-02-2017 18:56)cky napisał(a):  Czy wszystkie/większość aplikacjii w appstesting jest zaliczane ?

Tak, wszystkie.


Praca dodatkowa z ankietami i ... - Hybrid1990 - 01-03-2017 20:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.