Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dodatkowa z ankietami i ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca dodatkowa z ankietami i ... (/Temat-Praca-dodatkowa-z-ankietami-i-142469)

Strony: 1 2 3


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - chincyk - 07-01-2017 12:06

Powodzenia Smile


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 08-01-2017 00:34

Witam, kolejny dzień za nami.
Tak jak pisałem wczoraj, weekend jest słaby jeżeli chodzi o ankiety. Skupiłem się na promowaniu fan page, dodałem kolejny wpis na blogu. Po mału coś się rusza, ale jeszcze daleka droga przede mną.

Dzisiaj niestety nic nie zarobiłem, ale mam nadzieję, że praca włożona zaowocujeSmile

Pozdrawiam serdecznie!


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 09-01-2017 21:31

Witam serdecznie,

Od dwóch dni nic nowego się nie wydarzyło, nie wypełniałem ankiet, a zająłem się promocją fanpage. Pierwsze efekty już są - wpadło kilku nowych poleconych, także jestem w sumie zadowolony jak na ten etap.

Jutro wrzucę kolejne podsumowanie, ale tym razem już z ankietami!

Pozdrawiam!


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 10-01-2017 23:32

Kolejny dzień za nami.

Tym razem nadrobiłem zaległości z ankietami:

- studentswatch - 2,5 zł
- opinie.pl 400 pkt - 2 zł
- globaltestmarket - 8 zł
- panel ariadna - 2 zł
- hivemicro.com - 1 $ ~ 4 zł.

Podsumowując - 18,50 zł

Dodatkowo zajmuje się dalej promowanie fanpage i bloga. Dzisiaj dodałem kolejny wpis.

Kolejni poleceni wpadli. Zobaczymy jak będzie dalej.

Pozdrawiam


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - hja - 11-01-2017 20:06

Hej,jakie stronki z ankietami są pewnie-wypłacalne? Pozdrawiam ;Lol


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 11-01-2017 21:38

(11-01-2017 20:06)hja napisał(a):  Hej,jakie stronki z ankietami są pewnie-wypłacalne? Pozdrawiam ;Lol

Wszystkie o których tutaj pisze są wypłacalne. Wysłałem Ci PW.


Edit. Podsumowanie kolejnego dnia!

Bardzo fajna ankieta na opinie.pl, dzięki której udało mi sie zarobić 2400 pkt czyli jakieś 12 zł. Serdecznie polecam ten panel.
Studentswatch - 2 krótkie ankiety - 1,5 zł
+ jakieś drobne na clixsensie i hivemicro.com.

Podsumowając - 13,50 zł.

Poza tym dalszy ciąg promowanie fp i kolejny wpis na blogu dodany. Wpadli kolejni poleceni, zarobki z poleconych uwzględnie na koniec miesiąca!

Pozdrawiam serdecznie i licze na Wasze sugestie!


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 14-01-2017 01:39

W piątek 13 stycznia działo się dosyć sporo :

na panelu opinie.pl pojawiła się ankieta o wartości 600 pkt – bardzo szybka, płynnie się ją wypełniało
na studentswatch pojawiły się dwie bardzo krótkie ankiety o wartości 3 i 2 studentspoint
na reaktoropinii otrzymałem zaproszenie do ankiety na temat bankowości o wartości 12 pkt
na panelu ankiety probono ankieta na temat telekomunikacji – ankiety o tej tematyce zawsze są łatwe, szybkie i przyjemne, o wartości 25 pkt
na clixsense.com – bardzo dużo reklam do wyświetlenia, fajne taski się trafiły, choć dosyć trudne i mało czasu miałem – wartość około 1,5 dolara
Podsumowując – poświęcając około 1,5 godziny zarobiłem około 15 zł

Poza tym dalej większość czasu poświęcam na promowanie bloga i fanpage Smile Kolejny polecony wpadł = dzień raczej zaliczony do udanych!

Pozdrawiam.


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 16-01-2017 19:32

Witam serdecznie,

Dzisiaj zlecone zostały kolejne wypłaty z globaltestmarket - 60 zł oraz z studentswatch 50, ponadto oczekuje na wypłate z panelu opinie.pl - 50 Smile także nie jest źle.

Ostatnio zarejestrowałem się także w panelu http://www.cenneopinie.pl - bardzo fajny panel, ciekawe ankiety - kto chce nich wbija - im więcej paneli tym większy zarobek!

Poza tym w weekend mało ankiet było, zresztą jak zawsze, ale pracujemy nadal nad blogiem i fanpagem Wink

Pozdrawiam serdecznieSmile


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - matizkrauze - 22-01-2017 21:08

Witam serdecznie,

Prawie tydzień mnie nie było, ale cały czas pracuję! Nie pisałem z tego względu, ponieważ nie miałem aż tak dużo ankiet czy zarobku, żeby się chwalić ;p W każdym razie w dalszym ciągu promocja fanpage plus grupy na fb.

Co do appstesting to zleciłem wypłate 4,20 $ - zobaczymy czy dojdzie. Tak jak mówiłem, w sumie nic nie robimy, odliczamy tylko czas do skonczenia testowania i gotoweSmile Chętnych proszę o rejestrację z reflinkaSmile

Zacząłem także przygodę z epn.bz czyli zarabianie na prowizjach na zakupach z aliexpress. Cóż, efekty będą dopiero za miesiąc / dwa ale mam nadzieję, że uda się rozkręcić !

Pozdrawiam i proszę o wszelkie uwagiSmile


RE: Praca dodatkowa z ankietami i ... - kbermes - 30-01-2017 18:47

Będę zaglądać Wink Powodzenia Big Grin