Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na motywację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sposoby na motywację (/Temat-Sposoby-na-motywacje-142461)

Strony: 1 2


Sposoby na motywację - RemoverPL - 03-01-2017 22:59

Każdy ma czasem chwile zwątpienia, jak sobie radzicie w takich sytuacjach? Smile


RE: Sposoby na motywację - piotrgk4 - 03-01-2017 23:30

Patrzę na moje ferrari za oknem oraz na piękną modelkę która tańczy na rurze w mojej willi albo skakanie na spadochronie z mojego hotelu w Nowym Yorku Smile


RE: Sposoby na motywację - jigorex - 03-01-2017 23:37

Wydrukuj Sb napis "Weź się ku**a do roboty" oczywiście format A0 Lol


RE: Sposoby na motywację - mankaston14 - 03-01-2017 23:50

Najlepsza motywacja jesli chodzi o kase z neta (przynajmniej dla mnie) "Gowno robie, kasa leci a inni musza zapier*****" HuhHuhHuh


RE: Sposoby na motywację - aero2 - 04-01-2017 01:00

Ja motywuję się alkoholem, pomaga mi on ze stresem z jakim wiąże się zarabianie w internecie, żadna nisza nie jest mi wtedy straszna nawet zakazana.Wink


RE: Sposoby na motywację - Karewer - 04-01-2017 09:43

Jeśli zarabianie w internecie jest zajęciem stresującym, to nie chcę wiedzieć jak wielką nerwicę wywołuje praca na etacie pod czyimś butem beka


RE: Sposoby na motywację - alizen - 04-01-2017 09:57

No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.


RE: Sposoby na motywację - MrocznyKILL - 04-01-2017 10:05

Gdy brakuje mi motywacji olewam wszystko na kilka dni ale zawsze szybko wracam bo swoje zyski opieram na partnerach i gdy widzę że nie robiłem kilka dni nic a mino to kasa nadal płynie to aż znów się chce rozwijać dalej Smile


RE: Sposoby na motywację - mateusz2045 - 04-01-2017 10:20

Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą.


RE: Sposoby na motywację - hypocrisy - 04-01-2017 12:07




Lol

A tak szczerze...wiesz co jest najlepszą motywacją do pracy? Pieniążki, a raczej ich brak. Wizje lambo w garażu, willi z basenem w najpiękniejszym miejscu na świecie, własnego haremu może i motywują, ale najlepszym motywatorem i tak jest szara rzeczywistość, kiedy listę wydatków rozwijasz jak rolkę srajtaśmy, praca stanowi 90% twojej egzystencji a dostając wypłatę nie wiesz czy płakać ze śmiechu, czy śmiać się przez łzy.
Wtedy zaczynasz czuć prawdziwą potrzebę rozkręcania czegoś na boku, a gdy zaczyna to przynosić dochód, choćby kilka złotych dziennie...motywacja i potrzeba rozwoju skacze poza skalę Smile