Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewien pomysł na zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewien pomysł na zarobek (/Temat-Pewien-pomysl-na-zarobek-142460)

Strony: 1 2


Pewien pomysł na zarobek - KzuM - 03-01-2017 22:07

Witam,

Leżąc obolały w łóżku pomyślałem sobie o nietypowym zarabianiu przez internet, mianowicie:

Na stronie za10groszy.pl nożna kupić drogie rzeczy za kilka - kilkadziesiąt-kilkaset złotych.

A teraz na czym by to polegało:
Wchodzimy na tą stronę, po czym kupujemy wellbidy (nie wiem jak to jest, bo nie używałem tej strony) i zaczynamy licytować, gdy wylicytujemy jakąś rzecz np. Kosztuje 700zl,my ja kupiliśmy za 40zl, może by to sprzedać i być na +?

Nie wiem czy jest to opłacalne, aczkolwiek można spróbować Smile

Co o tym sądzicie?


RE: Pewien pomysł na zarobek - maniek19 - 03-01-2017 22:15

A świnie umią latać? Chłopie, przecież to scam jest... To jest oszustwo i naciąganie na kupowanie tych przebitek. Tam nie walczysz w licytacji z ludźmi, tylko z botami tej strony, które mają za zadanie z Tobą wygrać. Tak po krótce. Ale jeśli jest ktoś, kto naprawdę coś wygrał w tego typu serwisie, niech przemówi teraz, albo milczy na wieki Big Grin


RE: Pewien pomysł na zarobek - Pasza dla konia - 03-01-2017 22:16

Działam tak od 2 lat i nie wiem dlaczego dalej nie mam dużej konkurencji. Ogólnie dzięki za spalenie niszy...


RE: Pewien pomysł na zarobek - maniek19 - 03-01-2017 22:18

Pasza dla konia, chyba sobie żartujesz... Chcesz gościa wciągnąć w bagno? Właduje tylko hajs, a nie dostanie z tego ani grosza. Czytałem już o tego typu serwisach. Przebijają Ci licytacje boty, a nawet jeśli dadzą Ci wygrać, to przedmioty nie zostają wysyłane...


RE: Pewien pomysł na zarobek - Pasza dla konia - 03-01-2017 22:19

(03-01-2017 22:18)maniek19 napisał(a):  Pasza dla konia, chyba sobie żartujesz... Chcesz gościa wciągnąć w bagno? Właduje tylko hajs, a nie dostanie z tego ani grosza. Czytałem już o tego typu serwisach. Przebijają Ci licytacje boty, a nawet jeśli dadzą Ci wygrać, to przedmioty nie zostają wysyłane...

Chlopak sobie żartuje prawdopodobnie Smile


RE: Pewien pomysł na zarobek - maniek19 - 03-01-2017 22:24

Nie wiem, wolę ostrzec zawczasu Big Grin


RE: Pewien pomysł na zarobek - Pasza dla konia - 03-01-2017 22:26

(03-01-2017 22:24)maniek19 napisał(a):  Nie wiem, wolę ostrzec zawczasu Big Grin

Specjalnie to zrobiłem bo wiem, że istnieją na świecie takie dobre istoty jak Ty i wskażą drogę Wink


RE: Pewien pomysł na zarobek - rozekrr - 03-01-2017 22:49

Że też są jeszcze osoby, co nie wiedzą że takie serwisy mają boty do licytowania Big Grin
Ale tak jak przedmówcy, "BAGNO" Smile


RE: Pewien pomysł na zarobek - HEI$ENBERG - 03-01-2017 23:02

Dziękuje Ci za poprawienie mi jakże wielce zje*anego humour, normalnie popłakałem się ze śmiechu. 2
Jeśli to prowokacja - udała Ci się, natomiast jeśli napisałeś to serio.... Nie myśl więcej o zarabianiu, niech Bóg trzyma Cię w swojej opiece albo inna nadprzyrodzona siła. Takie portale to zwykła "ściema", nic tam nie kupisz, a jedynie stracisz. facepalm

@[Majka]
Temat chyba wyczerpany i do zamknięcia, nic więcej chłopakowi nie poradzimy.


RE: Pewien pomysł na zarobek - Pawlak093 - 04-01-2017 01:39

Kzum, Za duzo reklam w RMF FM sluchasz xD tam ostatnio sie reklamuja...