Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Patryka - od zera do McGregora! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Patryka - od zera do McGregora! (/Temat-Dziennik-Patryka-od-zera-do-McGregora-142453)



Dziennik Patryka - od zera do McGregora! - patttson - 03-01-2017 19:24

NOWY ROK, NOWY JA!

Serio, chcielibyście znów słyszeć gadkę o postanowieniach noworocznych? To zdanie stało się chyba już zbyt mainstreamowe, ale wszyscy dobrze wiemy jak kończy się ta cała wytrwałość w postanowieniach. Przychyliłbym się tu bardziej ku cytatowi:
"Na początku roku bądź jak wszyscy - ustal sobie cele na nowy rok. Na koniec roku bądź jak nikt - wytrwaj w postanowieniach"
Nie lubię być jak wszyscy, ale chcąc, nie chcąc zakładając dziennik na początku nowego roku, mogę być na to narażony xD

Nie chce was już zanudzać, może trochę o sobie. Jak możecie się dowiedzieć mam na imię Patryk, mam 16 lat. Nie chce też rozwodzić się nad moim życiem. Po tytule możecie pomyśleć, że moim idolem jest McGregor. W sumie taki nagłówek wpadł mi do głowy, lubię kolesia, a kiedyś chciałbym zostać takim mistrzem świata Lol

Jakie mam cele? Póki co jest to 200 zł do końca stycznia. Jako, że dopiero zaczynam poważnie zarabiać w internecie przez ten pierwszy miesiąc chcę się troche wciągnąć. Ogólnie chciałbym wieść spokojne życie ze swoimi pieniędzmi, a nie rodziców. Wydatków mam sporo, bo lubie sobie dobrze zjeść, zajebiście wyglądać, mam dziewczynę, a niektórzy pewnie wiedzą, że nie jest to aż taki duży wydatek, ale fajnie mieć na jakieś prezenty, a no i suple na siłownie też nie kosztują mało Big Grin

Na czym zarabiam? Głównym źródłem zarobku mają być SUB-SMS (wybrałem FireSub/MyLead) oraz zarabianie na prowizji na stronie, której nie podam, bo nie chce tracić już niszy, a w wolnych chwilach zamierzam pograć u buka.

Posty będą się pojawiać najprawdopodobniej w poniedziałki oraz piątki, ale może to ulec zmianie. W podsumowaniach będę zamieszczał cele zarówno 'sylwetkowe' jak i te w internecie. Uff, mam nadzieję, że ktoś doczytał do końca. Z góry uprzedzam, że w ten tydzień niekoniecznie post pojawi się w piątek, ale od następnego tygodnia już wracamy (?) do tego co pisałem.

Na koniec chciałbym jeszcze podziękować dwóm osobom:
Vasaki
Mecenas
Wasze dzienniki naprawdę dały mi sporą dawkę motywacji.

Do zobaczenia w pierwszym podsumowaniu, niedługo będziemy świętować pierwszy milion!


RE: Dziennik Patryka - od zera do McGregora! - Laiser - 03-01-2017 20:35

Oberwuje,powodzonka ! Smile


RE: Dziennik Patryka - od zera do McGregora! - Pablo1878 - 03-01-2017 21:03

Powodzenia! Nie podawaj się i zarabiaj jak najwięcej! Big Grin


Dziennik Patryka - od zera do McGregora! - Hybrid1990 - 08-12-2019 19:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.