Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
spieniezyc traffic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: spieniezyc traffic (/Temat-spieniezyc-traffic-142425)



spieniezyc traffic - Depsi - 03-01-2017 01:15

No wiec, mam pewnego bloga, którego buduję już trochę czasu i mam na nim reklamy adsense. Reklamy te przynoszą mi bardzo niskie zyski bo wpadają po 3/5 kliknięć dziennie i to przynosi mi 2/3zł na dzień. Traffic stale rośnie, pod koniec miesiąca grudnia 2016 miałem 900 wyświetleń strony, a dzisiaj już skoczyło do 1.500. PPI nie wchodzi w grę, bo to nie przejdzie raczej. Podkręśle również to, że cały blog jest w języku angielskim dzięki temu traffic pochodzi z takich krajów jak USA, UK itd.. A więc, co zrobić żeby ten traffic spieniężyć?


RE: spieniezyc traffic - Assasinoo - 03-01-2017 02:14

Może warto by było podać tematykę tego bloga? Łatwiej wtedy doradzić konkretną sieć, której programy można zareklamować na Twoim blogu.


RE: spieniezyc traffic - Depsi - 04-01-2017 02:44

Blog o zarabianiu bitcoinów.