Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szkoda calkowita/ naprawa auta bezgotowkowo. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szkoda calkowita/ naprawa auta bezgotowkowo. (/Temat-Szkoda-calkowita-naprawa-auta-bezgotowkowo-142397)



Szkoda calkowita/ naprawa auta bezgotowkowo. - bolo9797 - 02-01-2017 19:56

Witam, mialem ostatnio wypadek (Tak... To juz dwa samochody skasowane w 2016 R RIP[*])
Cale szczescie mamy juz 2017 Wink
Wiec szybko i w skrocie :
Zapierdalalem, tir przede mna zgubil kolo, oczywiscie mialem do wyboru row/kolo/czolowka z innym samochodem. Wybralem hamulec do podlogi i kolo na moim samochodzie Wink
Mily pan przyjechal z ubezpieczalni i wycenil naprawe na 13k, wiec przekroczyla wartosc auta i poszla szkoda calkowita.
Auto nadaje sie do naprawy, tylko tyle co mi zaoferowali jest smieszne..
Juz nie mowiac ze musze znowu do nich dzwonic bo na kosztoryscie nie ma wszystkich zniszczen..
Moje pytanie brzmi;
Czy w takiej sytuacji moge starac sie o naprawe bezgotowkowo w aso? Moze mieliscie podobne sytuacje?
Czytam o tym w internecie od paru godzin, ale wszedzie jest napisane to w innym jezyku i trudno jest sie w tym odnalesc..


RE: Szkoda calkowita/ naprawa auta bezgotowkowo. - Za$ada - 02-01-2017 20:18

Ile jest warte Twoje auto?, a ile chcę Ci wypłacić ubezpieczalnia, oraz na ile wycenili wrak (wartość auta po szkodzie)?


RE: Szkoda calkowita/ naprawa auta bezgotowkowo. - bolo9797 - 02-01-2017 20:23

Wartosc auta wycenili na smieszna kwote 6k ( nawet przebiegu nie sprawdzil , juz nie mowiac ze mam wersje hgt, a wartosc dali jak za zwykla wersje i to z przebiegiem ponad 200k...)
Ubezpieczenie 3500.
Wartosc wraku 2500.

To jest parodia, bo za samo ubezpieczenie zaplacilem niedawno ponad 2500..