Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdobywcy-nagród.pl Wygrałem słuchawki!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zdobywcy-nagród.pl Wygrałem słuchawki!!! (/Temat-Zdobywcy-nagrod-pl-Wygralem-sluchawki-14239)



Zdobywcy-nagród.pl Wygrałem słuchawki!!! - pawelufo - 28-09-2010 15:52

[Obrazek: auctions.png]

Dziś chce Wam przedstawić super serwis, na którym można wygrać fajne nagrody.

Ten serwis to: ZDOBYWCY-NAGRÓD.PL

Na tym serwisie wygrałem SŁUCHAWKI CREATIVE

Oto zdjęcie:
[Obrazek: dsc01110au.jpg]

A teraz kilka słów o serwisie:

Założycielki:
Pozwólcie, że się przedstawimy.

Jesteśmy czterema koleżankami, absolwentkami wrocławskich uczelni. Mamy mnóstwo pomysłów, łączących wirtualną przestrzeń z naszą codziennością, dzięki którym chcemy wam zapewnić doskonałą zabawę na portalu Zdobywcy Nagród.

Prezentujemy portal internetowy w zupełnie nowej konwencji. Bądźcie pewni – takiego portalu jeszcze nie widzieliście. Na razie prosimy o odrobinę cierpliwości. Nie chcemy psuć niespodzianki, dlatego chwilowo nie zdradzimy wam tego, co was tu czeka. Odwiedzajcie nas jak najczęściej, aby ujrzeć kolejne odsłony tego pomysłu.


Jak zdobywać punkty i po co nam one?
Punkty zdobywamy przez
+logowanie 5
+zaparaszanie znajomych 5
+uzupełnienie danych 5

Jak narazie punktami możemy licytować nagrody. ZA sto punktów można już wygrać np: bilet do multikina.

Już wkrótce mają zostać dodane nowe sposoby zdobywania punktów oraz nagród.

Reflink: ZDOBYWCY-NAGRÓD.PL

Pusty link:
zdobywcy-nagród.pl