Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwisy do reklamy stron z darmowym bonusem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwisy do reklamy stron z darmowym bonusem (/Temat-Serwisy-do-reklamy-stron-z-darmowym-bonusem-142382)



Serwisy do reklamy stron z darmowym bonusem - rachman - 02-01-2017 15:24

Podawajcie linki do serwisów w których można reklamować stronę ale:

- musi dawać na start jakiś bonus by na dzień dobry można było zacząć reklamę
- odwiedzający muszą widzieć stronę (nie chodzi o wejścia, wyświetlania) - czyli nie chodzi o syrfbary itp. raczej o reklamę kliknij, zobacz, kapć czy coś podobnego... by osoba przynajmniej co któraś zapoznała się ze stroną


RE: Serwisy do reklamy stron z darmowym bonusem - MrocznyKILL - 02-01-2017 15:46

Aktualnie nie jestem w stanie podać żadnych linków ale osobiście obserwuję dział buxy i łapię z tych co dają coś na start. Co prawda jakość zostawia wiele do życzenia ale udało mi się zdobyć kilku partnerów z takich promocji.


RE: Serwisy do reklamy stron z darmowym bonusem - rachman - 02-01-2017 15:51

No właśnie biega o reklamę by złapać refów więc jak któryś daje coś na start by nie trzeba tam tracić wiele czasu by móc postawić reklamę to możesz wrzucić refa jak coś upatrzysz Wink


RE: Serwisy do reklamy stron z darmowym bonusem - MrocznyKILL - 02-01-2017 15:55

Dodam jeszcze że osobiście stosuje w buxach rotację banera. Tania i w reklamę wbijają najczęściej osoby zainteresowane jedyna wada to to że taka forma reklamy jest długofalowa (choć dla mnie to plus Wink ).

Jak coś się pojawi to podrzucę link.


RE: Serwisy do reklamy stron z darmowym bonusem - rachman - 02-01-2017 16:05

Tak, też to stosuję Wink