Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zadosćuczynienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zadosćuczynienie (/Temat-Zadoscuczynienie-142370)



Zadosćuczynienie - inbox115 - 02-01-2017 11:18

Witam
Ktoś z tego portalu oszukał mnie na dużą kase. Chce to odzyskać a nie wiem jak;/ Czy kancelaria pomoże mi uzyskać zadosćuczynienieJerk2


RE: Zadosćuczynienie - marcel_kk - 02-01-2017 11:57

Ktoś...? Coś...? Gdzieś...? Za mało napisałeś informacji. Nikt tu z fusów Ci porady nie wywróży.


RE: Zadosćuczynienie - Begrezen - 02-01-2017 12:06

(02-01-2017 11:18)inbox115 napisał(a):  Czy kancelaria pomoże mi uzyskać zadosćuczynienieJerk2

jest możliwe, jak to się mówi


RE: Zadosćuczynienie - rachman - 02-01-2017 14:35

Zadośćuczynienie za co? Od kogo? Chyba raczej powinieneś się domagać zwrotu utraconej kasy od oszusta - w tym celu na policję trzeba iść dokonać zgłoszenia. Co Ci da kancelaria która niewiele może bo pewnie nie masz danych osobowych? Gdybyś miał dane to nawet sam możesz wysłać przedsądowe wezwanie, potem sprawa jak masz dowody w trybie "zaocznym", wyrok, klauzula wykonalności, komornik, tyle.


RE: Zadosćuczynienie - elizazara - 04-01-2017 14:23

(02-01-2017 11:18)inbox115 napisał(a):  Witam
Ktoś z tego portalu oszukał mnie na dużą kase. Chce to odzyskać a nie wiem jak;/ Czy kancelaria pomoże mi uzyskać zadosćuczynienieJerk2

https://www.tuodszkodowania.pl/ Polecam


RE: Zadosćuczynienie - thomasward - 04-01-2017 18:23

Ten temat wygląda jak zrobiona przez jakiegoś yntelygenta reklamówka powyższego portalu z postu elizazary. Ot, taka bieda-wersja marketingu szeptanego. Smile


RE: Zadosćuczynienie - rachman - 04-01-2017 20:24

Bo to jest szeptanka jakaś durna - gość pyta niby o zadośćuczynienie od złodzieja a tu dostaje link do odszkodowań powypadkowych... beka


Zadosćuczynienie - MaLiN - 05-01-2017 00:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.