Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na YouTubeW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na YouTubeW (/Temat-Zarabianie-na-YouTubeW-142367)



Zarabianie na YouTubeW - zaki0711 - 02-01-2017 01:19

Witajcie,
mój znajomy chciałby zacząć grać w Euro Truck Simulator 2 i wrzucać filmiki z jazdy ciężarówką na YouTube.

Dlatego prosił żebym się was zapytał czy już tak ktoś robi i jak to wygląda w świetle prawa.


RE: Zarabianie na YouTubeW - Dante_/ - 02-01-2017 02:08

Co mi się wydaje to o nagrywanie gameplay'u nikt by się nie przyczepił, ale zastanowił bym się bardziej nad muzyką, bo co mi wiadomo to w ETS jest radio, w którym puszczane są jakieś muzyki, ale nie wiem czy nie są one przypadkiem objęte prawami autorskimi.

Jakby nagrywał gameplay bez żadnych utworów z prawami autorskimi w tle to powinno być wszystko ok.


Zarabianie na YouTubeW - Koja - 02-01-2017 03:25

Nawet jeśli ta muzyka tam będzie to policja koledze na chatę nie wbije, jedyne co to zablokują możliwość zarobku na danym filmie.


RE: Zarabianie na YouTubeW - sanderso - 02-01-2017 07:21

Dodam tylko, że jeśli w tle leci ta muzyka objęta prawami to nic się nie stanie jeśli będzie cały czas coś mówił tak żeby muzyka nie była taka ważna i widoczna dla algorytmów yt, bo raczej twórca sam mu na film nie wbije Big Grin


RE: Zarabianie na YouTubeW - BuySellProfit - 02-01-2017 07:47

Twoj kolega moze sobie powrzucac muzyke bez praw autorskich do radia w ETS2, mozna nagrywac! Smile


RE: Zarabianie na YouTubeW - Akaishi909 - 02-01-2017 10:26

Tak swoją drogą, można w filmach na yt użyć muzyki z prawami autorskimi ale jako cytat? Tzn. Ktoś coś omawia i za chwilę jakiś Wers z piosenki i omawia dalej?