Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Bartezx1997 - 05-01-2017 12:23

Super, że wróciłeś do dziennika. Powodzenia!


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 07-01-2017 01:05

(05-01-2017 12:23)Bartezx1997 napisał(a):  Super, że wróciłeś do dziennika. Powodzenia!

Dzięki! Widzę, że Ty również zacząłeś coś działać, więc również życzę Ci powodzenia! Smile



6 Styczeń - Szybki Update!



Dziś naprawdę zostałem mile zaskoczony jeśli chodzi o pozycje mojej strony, więc pomyślałem, że się z Wami tym podzielę Smile

[Obrazek: 35347342b50dc3e348cc3fb2a385abb0.png]

Jak widać średnia pozycja strony wzrosła o 8.67 w wynikach wyszukiwania. Kilka kluczowych fraz jest już w top 4 - 5. Bardzo mnie to cieszy z racji tego, że mam znikomą wiedzę o SEO. Jak możecie się domyślić przełożyło się to bezpośrednio na traffic, ale niestety dziś konwersja na LeadNow nie dopisała, jednak tak to bywa, że raz jest 15, a raz 5 % Big Grin


Leadnow

[Obrazek: d2a3acafa2bbd5e4c3e686cd02f26a4d.png]


Z kolei na OGads i CPAbulid nadal słabizna średnio ok. 30 wyświetleń oferty dziennie i czasem wpadnie jakiś lead, lub dwa szkoda czasu na screeny. To by było na tyle na tą chwilę mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości uda mi się chociaż zbliżyć do swojego celu.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 10-01-2017 05:54

Mam chwilę to zaktualizuje dziennik by go nie zaniedbać tak jak wcześniej.


7 Styczeń

[Obrazek: image.png]

8 Styczeń

[Obrazek: image.png]

9 Styczeń XDDDD ????????

[Obrazek: image.png]


Pozycje:

[Obrazek: pozycje.png]



Nie wiem co się wczoraj stało, może to wina poniedziałku? Zobaczymy co będzie dalej, bo teoretycznie ruch powinien stale rosnąć. Co do pozycji strony to dwie podlinkowane wcześniej frazy już w top 3 co mnie bardzo cieszy. Jestem jeszcze śpiący, więc nie będę się teraz niepotrzebnie rozpisywać. Powiem tyle - mam dużo rzeczy do zrobienia i mam nadzieje, że uda mi się je wszystkie konsekwentnie zrealizować. Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 12-01-2017 07:24

Cześć! Dziś z rana trochę o moich planach na najbliższe tygodnie. Tak jak wcześniej wspomniałem miałem kilka pomysłów na nowe strony i tak sobie myślałem co mogłoby wypalić, a co nie... i stwierdziłem, że za dużo czasu spędzam na myśleniu zamiast na faktycznym działaniu Jerk i w ciągu dwóch ostatnich dni wziąłem się ostro do roboty.

Na początek za pomocą narzędzia do wyszukiwania wygasłych domen znalazłem 3 domeny z wysokim domain authority odpowiadające danej niszy. Bez większego namysłu je zakupiłem i tego samego dnia jeszcze wyszukałem nisze i słowa kluczowe, oraz zleciłem teksty na strony. Zapytacie pewnie po jednocześnie brać się za 4 strony skoro z jednej na ten moment wpadają takie ochłapy? I w sumie to pytanie chodziło mi po głowie, ale tak czy siak wszystkie teksty czy grafiki zlecam, więc spora część roboty mnie ominie.

Jakiego typu będą to strony? 1 strona pod sub sms, 1 pod cpa i 1 Authority Niche Site pod Adsesne

Do soboty czekam na pierwsze teksty na nowe strony, więc w tym czasie zajmę sie pozycjonowaniem ( kopiując to co robił vasaki w swoim poradniku xD ) tej jednej z której kilka leadów dziennie wpada. Jeszcze tylko wrzucę screeny z ostatnich dni, aby być z Wami szczery xD



10 Styczeń

[Obrazek: b06f47cadb31637e7547b1a764493aea.png]

11 Styczeń

[Obrazek: a5e432d53dad57b2e3d0798330981705.png]


Strona nr 1 - Pozycje

[Obrazek: 17ff3e9ead4afc10743329af29fb5a01.png]



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Dadinho - 12-01-2017 12:15

Co to za strona do sprawdzania pozycji?


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - kbermes - 12-01-2017 16:25

Wszystkiego dobrego, trzymam kciuki Big Grin


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 15-01-2017 08:03

(12-01-2017 12:15)Dadinho napisał(a):  Co to za strona do sprawdzania pozycji?

https://www.serplab.co.uk/ Nie zawsze podaje dokładne wyniki, ale jest darmowy Big Grin


12 Styczeń

[Obrazek: 4cf120594fac9b83e5e509b6c7cc3359.png]


13 Styczeń

[Obrazek: 1691c3353b8ebe548af97b00bd5b4942.png]


14 Styczeń

[Obrazek: d0f2e545eb577e506f6105d6d4ea5390.png]


Ostatnio sobie trochę linkowałem na próbę pod jedną frazę kopiując to co robił vasaki w swoim poradniku i dzień później fraza z 7 miejsca wpadła na 3, ale wczoraj już spadła na 5 xD Aktualnie czekam na teksty na nowe strony, bo copywriter się nie wyrobił no i chyba będę pisać do supportu linuxpl, bo mam problem z hostingiem i nie mogę rozpocząć pracy na stronach :/ Nie wiem co jeszcze mógłbym dodać - jak mówiłem będę realizować swój plan, czyli do końca marca: 4 w miarę rozkręcone strony z założeniem minimum 100 zł dziennie by móc zająć się wtedy już poważniejszymi rzeczami. W miarę jak odejdzie mi trochę pracy to postaram się dodać jakąś wartość merytoryczną do dziennika. Wiedzy jakiejś dużej nie mam ( po to zapraszam do vasakiego Jerk ), ale wykupiłem dostępy do różnych płatnych forum/programów, więc coś tu czasem wrzucę tylko muszę pomyśleć co może się Wam przydać Big Grin Ok to ja dopijam kawę i kończę swoje wywody - cześć i do następnego wpisu! Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 20-01-2017 00:20

Cześć, problemy z hostingiem się skończyły i rozpocząłem pracę na stronach. Wybrałem i wgrałem theme + zainstalowałem i skonfigurowałem potrzebne wtyczki. Do każdej strony dodałem logo i teraz zajmuję się dodawaniem menu, widgetów tak by wszystko miało ręce i nogi i później przejdę do dodawania pierwszych postów. Content dla dwóch z trzech nowych stron mam już gotowy i muszę jeszcze zlecić teksty dla ostatniej strony pod adsense. Szybko wstawię statystyki z ostatnich dni i wracam do działania, bo roboty jest sporo, a tu sobie wejdę na forum, tu obejrzę jakiś filmik na youtube i wypadam ze swojego rytmu xD


15 Styczeń

[Obrazek: f37b54e7c53fab39564bd6131efa08ba.png]

16 Styczeń

[Obrazek: 54d30adf1b4925c757f8afe6215a2afb.png]

17 Styczeń

[Obrazek: 3d73aa35239efe4c8fa9a34a58d4f7b8.png]

18 Styczeń

[Obrazek: b6e27fd0680206da0ce0d6acf36905c5.png]

19 Styczeń

[Obrazek: c84249e23f3dfd5d98531324f3656b5b.png]



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 01-02-2017 00:29

PODSUMOWANIE STYCZNIA


Leadnow: 1225 zł

+ ok. 300 zł z pozostałych serwisów

Ostatni post dodałem prawie 2 tyg temu, więc ten będzie trochę dłuższy. Smile Przejdźmy zatem do podsumowania. W styczniu z internetu wpadło ponad 1500 zł. Czy jestem zadowolony z wyniku? Z jednej strony nie oszukujmy się wiem dobrze, że niektórzy mają tutaj takie dniówki + taka kwota ani trochę mnie nie zadowala, ale z drugiej strony cieszy mnie to, że w końcu przeszedłem do działania i nawet polubiłem pracę przy stronach i nie muszę się zbytnio męczyć,a pieniądze będą wpadać z praktycznie z automatu. Poza tym to dopiero początek, bo na 4 strony obecnie zarabia tylko jedna Smile Chciałbym podziękować tutaj Vasakiemu (jeśli to czytasz) bo niedawno zainstalowanie wordpressa było dla mnie czarną magią, a dzięki Tobie w końcu się odpowiednio zmotywowałem. Styczeń zaliczam jako udany miesiąc i fajny punkt wyjściowy do zarabiania większych kwot. Zarobione pieniądze inwestuje (dopóki nie osiągnę minimum 3k miesięcznie) Zapytacie w co? A to proste jak inwestycje to tylko w stabilny biznes...

[Obrazek: ads_team_678x381.jpg]





Oczywiście - Żartuję XDDDD


Wszystko będę pakował w dalszy rozwój stron. Mam nadzieję, że nikt kto zarabia na piramidach się nie obrazi, bo absolutnie nic do takich ludzi nie mam Big Grin



Tak czy siak skoro mowa o inwestycjach to znów poważnie myślałem nad zajęciem się instagramem tym razem próbując trochę innych mniej oklepanych metod, oraz inwestując w porządny cloacker. Pozwoliłoby mi to szybko osiągnąć swoje cele, ale zdecydowałem się jednak nie zmieniać planów i nie skupiać się na wielu rzeczach jednocześnie. Zamiast tego ogarnę SEO i artykuły na strony. Tak czy siak mam plan dojść do minimum 100 zł dziennie do końca marca, więc jak będzie mi słabo szło pod koniec to wspomogę się instagramem ^^


Swoją drogą mam pytanie do osób które się znają co ile najlepiej dodawać posty na stronach? Obecnie dodaję post co 3 dni i nie widzę jakiegoś znacznego wzrostu w ruchu, może lepiej zacząć dodawać codziennie?

Okej napisałbym jeszcze o kilku sprawach, ale na dziś już skończę i od teraz będę pisał w dzienniku co 2-3 dni Tongue Jak macie jakieś rady/ pytania to piszcie ŚMIAŁO! POZDRO EARNEROWE ŚWIRY


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 03-02-2017 00:29

1 Luty

[Obrazek: 657f5d3b0f062a69546a99080c329fb0.png]

2 Luty

[Obrazek: 5bb50cd8c8e9a36d676aadd612deb696.png]


Cześć! Ostatnie 2 dni upłynęły mi przy szukaniu nowych nisz i wydaje mi się, że znalazłem kilka naprawdę obiecujących. Zamówiłem dziś 11 k słów contentu na strony no i zrobiłem odpowiedni keyword research. Smile Poza tym zmieniłem zdanie i jednak ponownie zabiorę się za instagram. Rozplanowałem sobie już w głowie mały plan działania, a więcej szczegółów podam niebawem. Mam zamiar dokładnie opisywać co i jak będę robić, bo ten projekt traktuję z dużym przymrużeniem oka i nadal większość swojego czasu będę spędzać nad stronami. Smile Po prostu jestem ciekaw czy tym razem wzbogacony o doświadczenie i nową wiedzę uda mi się coś osiągnąć, a wystarczą zaledwie 2 leady dziennie, aby koszt bota, proxy itp się zwrócił ^^