Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] od czego zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: [SZUKAM] od czego zacząć (/Temat-SZUKAM-od-czego-zaczac-142358)

Strony: 1 2


[SZUKAM] od czego zacząć - sanderso - 01-01-2017 21:25

Witam, jestem tu krótko, ale przeczytałem sporo wątków na temat btc itp. natomiast dalej nie bardzo wiem od czego zacząć, jakie serwisy AKTUALNIE są wypłacalne w jakich można zarabiać i nie chodzi mi o to, że w 2 minuty zarobie 10 zł, bo wiem, że cudów nie ma. Jeśli znajdzie się ktoś kto będzie tak miły i mi powie jak zacząć od zera to będę bardzo wdzięczny Smile


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - xlolita1992 - 01-01-2017 21:56

Czym dysponujesz (jaki komp), masz jakis wklad wlasny? Posiadasz strone lub bloga?


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - Hopekk94 - 01-01-2017 22:01

Wpadaj do mojej sygnaturki. Duzo lepsze od kranikow


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - sanderso - 02-01-2017 07:09

(01-01-2017 21:56)xlolita1992 napisał(a):  Czym dysponujesz (jaki komp), masz jakis wklad wlasny? Posiadasz strone lub bloga?

O co dokładnie pytasz odnośnie kompa? Nie mam wkładu strony ani bloga Sad


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - krruma - 02-01-2017 20:00

Chodziło mu o to że możesz samemu kopać, tylko w zależności jaki masz komputer może to być nieopłacalne. Z mojej strony jeśli nie chcesz nic wkładać w zarobek są tak zwane fauceuty - czyli za wpisywanie captcha dostajemy jakieś tam groszowe kryptowaluty. Ale tą metodą nie osiągniesz kokosów, pamiętaj żeby coś zyskać zawsze musisz w coś zainwestować.


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - sanderso - 02-01-2017 21:03

(02-01-2017 20:00)krruma napisał(a):  Chodziło mu o to że możesz samemu kopać, tylko w zależności jaki masz komputer może to być nieopłacalne. Z mojej strony jeśli nie chcesz nic wkładać w zarobek są tak zwane fauceuty - czyli za wpisywanie captcha dostajemy jakieś tam groszowe kryptowaluty. Ale tą metodą nie osiągniesz kokosów, pamiętaj żeby coś zyskać zawsze musisz w coś zainwestować.
Liczyłem czy mi się opłaca kopac ale byłyby to groszowe sprawy więc nie opłaca mi się karty orać


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - thomasward - 02-01-2017 21:21

Tak na start to polecam serwis z mojej sygnaturki, serwis z tego tematu: http://zarabiam.com/Temat-Sunbtc-faucet-a-la-Mooncoin-wysokie-stawki-142354

a także Mooncoin: http://moonbit.co.in/?ref=6d73742f26f8 (czysty: http://moonbit.co.in/ )

Aktualnie najlepsze kraniki na rynku. Ale to wciąż kraniki, czyli groszowe sprawy...


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - mattxx - 02-01-2017 21:46

Może zainteresują Cię kopalnie bitcoinowe i wykupienie tam pul miningowych? Teraz promują kopalnie gdzie zwrot z inwestycji wynosi 180%, co miesiąc wraca do Ciebie 10%.


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - Makabrycy - 02-01-2017 22:23

zacząłbym od btcclics plus bitsforclics - nazbierał z 5 dolarów i poszedł w firstbitcoinrevshare, dodatkowo możesz pójść w jakieś cloudminig zazwyczaj na rejestracji dają jakieś darmowe moce przerobowe np hasheer jest ok i minimum do wypłaty jest tylko 0.001 btc gdzie zdecydowana większość kompani minimum wypłaty ma ustawiona na 0.005. tak to widzę jeśli nie chcesz inwestować swojej kasy, niestety zarobku nie będzie widać przez parę miesięcy, bowiem trzeba będzie reinwestować, ale może masz możliwość zorganizowania sobie poleconych, wtedy już jest łatwiej. pozdrawiam.


RE: [SZUKAM] od czego zacząć - sp3hrn - 03-01-2017 00:31

(01-01-2017 21:25)sanderso napisał(a):  Witam, jestem tu krótko, ale przeczytałem sporo wątków na temat btc itp. natomiast dalej nie bardzo wiem od czego zacząć, jakie serwisy AKTUALNIE są wypłacalne w jakich można zarabiać i nie chodzi mi o to, że w 2 minuty zarobie 10 zł, bo wiem, że cudów nie ma. Jeśli znajdzie się ktoś kto będzie tak miły i mi powie jak zacząć od zera to będę bardzo wdzięczny Smile