Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaczynamy zarobki w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaczynamy zarobki w PPI (/Temat-Zaczynamy-zarobki-w-PPI-142353)

Strony: 1 2


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - ZbysiuK - 04-01-2017 18:53

Polecam zwiększyć ten cel do 31 stycznia bo czuje, że zostanie za łatwo osiągniety ! Big Grin


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - Sergio7 - 04-01-2017 18:58

Powodzenia oczywiście wysokich zarobków Smile


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 04-01-2017 19:29

(04-01-2017 18:42)pikusix1 napisał(a):  Duży masz ruch na stronie? Tongue

300 unikalnych wejść więc nie za dużoSmile ale dziś już prawie 60 jest więc idzie ku dobremu.

(04-01-2017 18:53)ZbysiuK napisał(a):  Polecam zwiększyć ten cel do 31 stycznia bo czuje, że zostanie za łatwo osiągniety ! Big Grin

Haha na pewno wezmę to pod uwagę Smile nie ukrywam że chciałbym zarobić przynajmniej 5 razy tyle co założyłem, ale nie chcę być potem zawiedziony, małymi kroczkami do przodu!

(04-01-2017 18:58)Sergio7 napisał(a):  Powodzenia oczywiście wysokich zarobków Smile

Dziękuje bardzo za miłe słowa, to dodaje motywacji!


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - muniek11 - 04-01-2017 19:39

Powodzenia Wink
Jak na świeżaka to bardzo dobrze Ci idzieWink Życzę Ci wysokich zarobów i przebicia celu na styczeń ;P


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 06-01-2017 11:07

Cześć Wszystkim!

Od wczoraj brak internetu, coś na łączu się stało i dostawca nie wie kiedy uda się to naprawić. Na szczęście po rejestracji numeru w orange mam 100gb neta więc modem z telefonu zrobiony i dziś na pewno wpadnie jakiś post + filmik.
Ostatnie dni naprawdę przebiegają bardzo dobrze, sam nie spodziewałem się tak dobrych wyników w tak krótkim czasie. Dlatego zwiększam swój cel do 20$, mam nadzieje ze uda się to przebić.
Więcej skupiłem się też na pozycjonowaniu, aktualnie już 30 wejść na blog przez google, ale pewnie to przez boty.
Konto na instagramie ma coraz wiecej followersów, jak dobije do 2 tysi może pomyśle o OGads ale póki co to odległa przyszłość.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich zarobków!
[Obrazek: cinstaller_logo.jpg]

Mój Cel: 20$/ 31 Stycznia 2017r.
Osiągnięto: 2,01$/ 6 Stycznia 2017r.



RE: Zaczynamy zarobki w PPI - DonWestbam - 08-01-2017 23:04

Powodzenia życzę Wink Jeśli na stronie masz też ruch mobilny to polecam ci zrobić konto na OGAds.com, tak możesz sobie ustawić żeby mobilni pobierali z ogads a komputery i mace zostaną przekierowane na cinstaller, bardzo dobre rozwiązanie to jest Wink Sam zrobiłem to w ten sposób i wyniki o wiele lepsze


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 12-01-2017 17:28

Witam serdecznie!


Dostawca internetu poleciał sobie w kulki, od tygodnia prędkość maksymalna to 50kb/s co strasznie utrudnia rozwijanie bloga. Poza tym znalazłem w końcu mieszkanie, 1 lutego razem z dziewczyną się przeprowadzamy, ogarniam jakiś dobry internet i wtedy ruszam z dodatkowym blogiem na zupełnie inny temat.
Przez te kilka dni udało mi się tylko dodać 2 posty+ filmiki oraz udało się osiągnąć prawie 2000 unikatowych wejść więc idzie całkiem przyjemnie.
Instagram na razie odpuściłem, mam za dużo na głowie, może kilka obserwujących dziennie wpadnie.
Dziś zamierzam dołączyć do Ogads tak jak poleca DonWestbam, jest sporo wejść mobilnych więc może i tam wpadnie jakiś grosz.
To co leciało przez ostatnie dni to automacik, nie wiem jak na adf.ly jest stan konta bo coś się popsuło i pokazuje jakbym żadnych linków nie miał. Angry
Do tego wrzucę ze 2 posty i przynajmniej z 1 filmik póki coś działa.


A więc pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich zarobków!
[Obrazek: cinstaller_logo.jpg]

Mój Cel: 20$/ 31 Stycznia 2017r.
Osiągnięto: 5,30$/ 6 Stycznia 2017r.



RE: Zaczynamy zarobki w PPI - Makavellis - 25-01-2017 17:57

Sam zacząłem na tej stronce, więc będę obserwował postępy. Mam nadzieję, że to, że nic nie piszesz nie oznacza, że się poddałeś i zaraz napiszesz ile udało ci się zarobić Big Grin


RE: Prawdziwe zarabianie czyli zmiana PPI na BTC - NoChance - 12-11-2017 18:23

Witam wszystkich serdecznie!

Jako że rok 2017 zbliża się ku końcu chciałbym podsumować moje zarobki z PPI które wyniosły 96$
Takie zarobki niestety mnie nie zadowalały i postanowiłem wejść w coś innego, wybór padł na Kryptowaluty
Od lutego aż do teraz codziennie czytałem, oglądałem i testowałem wiele informacji które pomogły zarobić mi trochę grosza w tym nieprzewidywalnym świecie cyfrowych walut.
Obecnie skupiam się na 3 płaszczyznach a dokłanie na:
*Bitbay(tutaj głównie działania na bocie)
[Obrazek: Untitled.jpg]
*Polonex(Wyszukiwanie informacji i inwestycje short-term)
* Inwestycje w największe i najpewniejsze waluty ( BTC,BCC,ETH itp.) long-term.

Z każdym dniem idzie mi coraz lepiej i generuje coraz to większy zarobek, jednak nie zadowala mnie to i dążę do zarabiania ok 1000 zł dniówki.

Posty będe starał się dodawać jak najczęściej gdzie będą zawarte informacje na czym zarabiałem i być może na czym będe zarabiał w przyszłości.
Pozdrawiam was wszystkich i do zobaczenia wkrótce!



RE: Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 13-11-2017 17:18

Cześć Wam!
Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity, dużo ciekawych ruchów i decyzja o sprzedaży bcc i doładowanie bota który przynosi naprawdę solidne zyski!

A tak to wygląda obecnie:
BitBay:


[Obrazek: btc.jpg]

Polonex:


[Obrazek: btxc.jpg]

Obecnie obserwuje sprawę coina Bankera (BNK), dość ciekawe ICO w sprzedaży do 27 listopada, oraz Infinity Economics (XIN)jednak z tym jest dość duże ryzyko, przez wielu okrzyknięte z góry jako jeden wielki scam, sam
czekam na jakieś oficjalne info od BitBay czy rzeczywiście planują wprowadzić tego coina do siebie na giełdę i wtedy zainwestować jakąś konkretniejszą sumę, póki co 100 zł na sprawdzenie.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich zarobków!