Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaczynamy zarobki w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaczynamy zarobki w PPI (/Temat-Zaczynamy-zarobki-w-PPI-142353)

Strony: 1 2


Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 01-01-2017 19:26

Witam Wszystkich w Nowym Roku 2017!

Jestem NoChance i chciałbym tu opisywać wam moje zmagania z zarabianiem poprzez PPI w serwisie Cinstaller.
Na to forum zawitałem dość przypadkiem, gdyż z powodu kontuzji musiałem zrezygnować z pracy w magazynie i trochę odpocząć od wysiłku fizycznego. To zachęciło mnie do sprawdzenia, czy to prawda że przez internet naprawdę można zarobić jakieś pieniądze i wertując to forum okazało się że jest to jak najbardziej możliwe.
Póki co będzie to mój sposób na dorabianie, w styczniu z dziewczyną planujemy przeprowadzkę do miasta w którym studiujemy więc każdy pieniądz się przyda.

Przeglądając różne sposoby zarobku najbardziej spodobał mi się PPI.
Dlaczego właśnie instalacje?
Ponieważ sam wiele razy nabrałem się na coś takiego w poszukiwaniu cracków do gier czy muzyki, do tego przeczytałem wiele poradników i dzienników pracy dostępnych na forum i ten właśnie sposób przykuł moją uwagę.
Mam już założony blog + kanał yt gdzie codziennie staram się zamieszczać 1-3 posty + filmy, później być może dojdzie do tego jakiś spam na fb i może instagram.
Opisując to wszystko tutaj na pewno będę miał o wiele większą motywację by dążyć do mojego głównego celu, czyli zarabiania pasywnego około 3-5 $ dziennie!
[Obrazek: cinstaller_logo.jpg]
Na początek daję sobie taki skromny cel który mam nadzieje uda się osiągnąc.

Mój Cel: 10$/ 31 Stycznia 2017r.
Osiągnięto: 0$/ 1 Styczeń 2017r.



RE: Zaczynamy zarobki w PPI - Grubykesz - 01-01-2017 19:33

Powodzenia życzę i będę zaglądał co jakiś czas! Smile


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - MrocznyKILL - 01-01-2017 22:19

Kolejny forumowy nowicjusz zaczyna od dziennika pracy BRAWO Big Grin Powodzenia i wysokich zarobków życzę!


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - ZbysiuK - 01-01-2017 23:48

Powodzenia, skromny cel, ale ważne, żeby go osiągnąć Smile


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 03-01-2017 14:15

Cześć Wam!


Dzisiaj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy na stanowisku spedytora, poszło całkiem nieźle i nie mogę się już doczekać wyników.[/color]

A co zrobiłem przez ostatnie dni w sprawie zarobku w internecie?
Wpadły kolejne posty 2 na bloga +2 filmiki youtube, jeden z filmów całkiem ładnie sie wybija, dolajkowałem go przez addmefast by był bardziej wiarygodny i wpadły z niego pierwsze instalki!
Zarobek z tego mały ale to kolejny krok do celu!
Plan na dzis to dodać kolejne 2 posty + filmy, mam już całkiem fajny pomysł na nisze, zobaczymy jak wypadnie, ale jestem pozytywnej myśli.

Zatem pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wysokich zarobków!
[Obrazek: cinstaller_logo.jpg]
Na początek daję sobie taki skromny cel który mam nadzieje uda się osiągnąc.

Mój Cel: 10$/ 31 Stycznia 2017r.
Osiągnięto: 0,18$/ 3 Stycznia 2017r.



RE: Zaczynamy zarobki w PPI - RejzoR - 03-01-2017 15:50

Będę śledził dziennik, bo sam powoli zamierzam wejść w PPI, ciekawe jak pójdzie Tobie. Wysokich zarobków życzę Big Grin


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 03-01-2017 16:26

(03-01-2017 15:50)RejzoR napisał(a):  Będę śledził dziennik, bo sam powoli zamierzam wejść w PPI, ciekawe jak pójdzie Tobie. Wysokich zarobków życzę Big Grin
Dzięki wielkie wszystkim za miłe słowa!
Rejzor polecam Ci poczytać wszystkie poczytać wszelakie poradniki i dzienniki dostępne na forum, mi to bardzo pomogło.


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - Pitek236 - 03-01-2017 16:30

Powodzenia Smile Pierwsze instalacje już masz ! Oby do przodu cały czas Smile


RE: Zaczynamy zarobki w PPI - NoChance - 04-01-2017 16:53

Witam wszystkich Ponownie!


Dziś cały dzień spędziłem w domu, więc czas poświeciłem na przeczytanie kilku kolejnych poradników, mam też już kilka nowych pomysłów by wspomóc osiągniecie celu.Założyłem równierz konto na instagramie, wpadło już 200 obserwujących, jeszcze nie wiem jak je dokładnie wykorzystam, ale z pewnością się przyda.
Plan na dziś to dodać kolejny post do bloga + filmik, ponadto chcę trochę go usprawnić by wyglądał bardziej wiarygodnie i nie odstraszał przy wejściu. Niestety na programowaniu nie znam się zbyt dobrze, ale metodą prób i błędów wszytko da się z czasem zrobić Smile
Mam jeszcze kilka nisz w zanadrzu, póki co instalki idą z 2, które coraz lepiej pozycjonują się na yt, pojawiły się też pierwsze wejścia na bloga z wyszukiwarki.
Ponadto wpadło kilka kolejnych centów, więc cały czas do przodu.



Na dziś to chyba tyle, pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich zarobków!
[Obrazek: cinstaller_logo.jpg]

Mój Cel: 10$/ 31 Stycznia 2017r.
Osiągnięto: 0,34$/ 4 Stycznia 2017r.



RE: Zaczynamy zarobki w PPI - pikusix1 - 04-01-2017 18:42

Duży masz ruch na stronie? Tongue