Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage 50K+ polubień [ZARABIAJĄCY] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Fanpage 50K+ polubień [ZARABIAJĄCY] (/Temat-Fanpage-50K-polubien-ZARABIAJACY-142347)



Fanpage 50K+ polubień [ZARABIAJĄCY] - sawincjusz - 01-01-2017 17:15

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage ERO
2.Opis przedmiotu : https://www.facebook.com/hosefreaks
3.Zdjęcia : up
4.Kontakt : pw
5.Cena : 700 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal, przelew

Fanpage zarabia na sprzedaży w sklepie. Mogę pomóc z postawieniem sklepu, póki co zarobiłem na tym fanpejdżu łącznie, razem z adsensem i shopify jakieś 12k złotych. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to nawet przed kupnem oddam pomysł na to, jak można na tym fp zarobić. Cena jest zawyżona o jakieś 150 ziko, ale moc zarabiania, jaką posiada ten fanpejdż, na pewno wszystko zrekompensuje z profitem. Sprzedaję, bo wpadłem na inny pomysł zarabiania o wiele grubszych pieniędzy na Shopify i dlatego sprzedaję fanpage.

Zachęcam do zadawania pytań i targowania. Odpowiadam na pw i na komentarze.


RE: Fanpage 50K+ polubień [ZARABIAJĄCY] - BloodAngels - 04-01-2017 11:25

PW wysłane


RE: Fanpage 50K+ polubień [ZARABIAJĄCY] - WI Project - 10-01-2017 16:07

Kupię. aktualne? Jeśli tak to priv.


Fanpage 50K+ polubień [ZARABIAJĄCY] - surfer0700 - 09-02-2017 14:54

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.