Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna stronka a sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własna stronka a sub sms (/Temat-Wlasna-stronka-a-sub-sms-142345)

Strony: 1 2


Własna stronka a sub sms - damian0507 - 01-01-2017 16:28

Witam,

wkrótce zamierzam postawić swoją stronkę pod sub sms, i chcialbym wiedziec czy mozna podpiac jedynie od danej sieci skrypt z tym wyslaniem sms? Dość poczatkujacy jestem jesli chodzi o subsms a z tego co widzialem to w roznych sieciach afilacyjnych widzialem tylko promowanie innych fake stron.


RE: Własna stronka a sub sms - Gremquen - 01-01-2017 19:57

Cześć.
Większość, jak nie każdy, serwisów sub sms posiada możliwość wrzucenia samego "skryptu z tym wyslaniem sms". Nazywa się to widżet, gateway, różnie Wink
Wklejasz tylko ich kod do swojej strony i wszystko działa Smile


RE: Własna stronka a sub sms - damian0507 - 01-01-2017 22:18

Dzieki, o cos takiego mi chodzilo

A przy okazji, podrzucicie mi jakieś serwisy sub sms gdzie można własny content locker wrzucić? Wink


RE: Własna stronka a sub sms - LeadNow - 02-01-2017 11:21

Zachęcamy do zarabiania z leadnow.pl!

Posiadamy bramkę płatności Fastpay.pl oraz w wersji dostosowanej do materiałów filmowych Fastpay.pl Wideo.

Oferujemy wysokie stawki i najwyższą konwersję na rynku.

Wypłaty realizujemy szybko i na bieżąco już od 50 PLN (wypłata standardowa).

Zapraszamy do testowania!


RE: Własna stronka a sub sms - hypocrisy - 02-01-2017 11:40

Jeśli interesuje Cię zapis na subskrypcję to od siebie mogę polecić LeadNow (zresztą wspomniane wyżej Smile), widżet prosty w konfiguracji (a wstawienie go to kwestia skopiowania krótkiego kodu i wklejenia go w odpowiednie miejsce + umieszczenie kodu stopki), 3 stawki sub do wyboru, odnowienia i brak konieczności czekania na aktywację widżetu Smile


RE: Własna stronka a sub sms - Hoolig4n - 02-01-2017 14:21

ja tam polecę Firesuba Smile Jak nie rozumiesz to Pan Łukasz Ci to wrzuci na stronę Smile


RE: Własna stronka a sub sms - damian0507 - 02-01-2017 20:59

Dzieki Wielkie za pomoc Wink


RE: Własna stronka a sub sms - Wojo-MyLead - 03-01-2017 13:33

Skorzystaj z naszego niezwykle rozbudowanego Content Lockera.

Dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie techniczne, oraz pomoc w załączeniu content lockera na stronę Smile


RE: Własna stronka a sub sms - Toffifee - 05-01-2017 00:15

Skorzystaj z Conent Lockera na Lead.Network tam jest masa ludzi którzy chętnie Ci pomogą.
Dla mnie dużym atutem jest Real Content w ich sieci ponieważ samemu możesz zadecydować co chcesz dać po wysłaniu sms'a


RE: Własna stronka a sub sms - Karewer - 05-01-2017 09:26

(05-01-2017 00:15)Toffifee napisał(a):  Skorzystaj z Conent Lockera na Lead.Network tam jest masa ludzi którzy chętnie Ci pomogą.
Dla mnie dużym atutem jest Real Content w ich sieci ponieważ samemu możesz zadecydować co chcesz dać po wysłaniu sms'a

Tak samo jak i w innych sieciach facepalm