Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób 12.000zł w ciągu roku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarób 12.000zł w ciągu roku! (/Temat-Zarob-12-000zl-w-ciagu-roku-142344)

Strony: 1 2


Zarób 12.000zł w ciągu roku! - Buka11 - 02-01-2017 16:53

Cześć! Wink

Jestem Konrad mam(od dzisiaj) 18lat.
Na zarabiam.com jestem od ponad 2 lat, lecz nie udało mi się zarobić jeszcze zbyt wiele Sad
Dziennik będę starał się prowadzić regularnie – co tydzień w poniedziałek o 20.
Jako iż jestem uczniem liceum i nie mam zbyt wiele czasu mój cel na ten rok nie jest zbyt duży – 12.000zł do końca 2017r.
Nie posiadam zbyt dużej wiedzy na temat zarabiania na wszystkich poniżej podanych serwisach, ale czytałem wiele poradników i mniej więcej wiem jak na nich działać.
Wiem, że nie wszystkie z wymienionych, poniżej serwisów da mi wysokie zarobki, ale mam duże zaplecze osób w siatce poleconych co daje mi większe zarobki przy mniejszym nakładzie pracy Lol

Nie podaję nisz z, których korzystam Cool

Lista serwisów z, których będę korzystał*:
- Adsense
- Firesub
- Fanpage (budowanie społeczności+sprzedaż)
- Shore.st
- Clixsense
- Sejfik
- Marketagent

*lista serwisów będzie z czasem modyfikowana w zależności od czy na danej platformie będzie mi się dobrze pracowało(kontakt z administracją, wypłacalność, itd.). Po zakończeniu współpracy będę dawał moją subiektywną opinie na temat moich refleksji związanej z daną platformą.

Wszystkich chętnych do ew. współpracy lub kontaktu zapraszam do pisania na PW lub GG: 61414459

Do zobaczenia za tydzień! Wink





RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - Mailowiec - 02-01-2017 18:13

Powodzenia, cel pewnie bez problemu uda się zrealizować.


RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - MrocznyKILL - 02-01-2017 18:27

Szeroki wachlarz opcji zarobkowych to najlepsza opcja gdy czasy niepewne i stabilność poszczególnych serwisów pomimo zapewnień najczęściej jest wątpliwa. Bardzo rozsądne podejście biorąc pod uwagę wspomniane wsparcie od partnerów cel nie powinien być zbyt trudny do osiągnięcia.

Powodzenia !


RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - Pablo1878 - 02-01-2017 20:23

Powodzenia w dążeniu do celu! Mam nadzieję, że uda Ci się go osiągnąć. Swoją drogą zachęcam do sprawdzenia serwisu MyPay (podobny do sejfika). W razie pytań pisz a udzielę Ci wszystkich informacji. Wink


RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - KombinatorGumiok - 02-01-2017 20:34

Powodzenia życzę, ale jeśli mógłbym coś zasugerować, to klikanie w sejfiku lub clixsensie nie ma za bardzo sensu. Mógłbyś ten czas spożytkować dużo lepiej, chociażby prowadzeniem własnej strony internetowej. Jeśli chcesz, to chętnie polecę darmowy hosting www bez reklam(non profit license), wtedy kosztów nie ponosisz żadnych, a do strony możesz podłączyć adsense+ewentualnie jakieś kampanie z sieci afiliacyjnych.


RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - Buka11 - 02-01-2017 20:59

@KombinatorGumiok na sejfiku i clixsense korzystam raz w tygodniu max. 1 godz. mam kilkadziesiąt poleconych aktywnych użytkowników, którzy "zarabiają na mnie" Wink


RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - Buka11 - 09-01-2017 16:52

TYDZIEŃ 1

Cześć Big Grin

Ten tydzień był bardzo leniwy... niby powrót po świętach i od razu długi weekend Huh
Ale mimo wszystko jakieś drobniaki się uzbierały przez ten czas Tongue
Z racji tego iż mój rocznik osiąga teraz pełnoletność będę szukał jakiś fajnych programów afilacyjnych, aby zgarnąć trochę kasy przy pomocy rejestracji kont znajomym Wink
Zająłem się w tym tygodniu głównie podreklamowaniem fanpage, który wystawiłem na sprzedaż
(dla chętnych: http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Fanpage-2k-like-ERO-142337)

FIRESUB: 34zł
MARKETAGENT: 2,9€
ADSENSE: 24.11zł
INNE*: 122zł

Streetspotr+topmission - może nie do końca praca w domu, ale nie wątpliwie przez internet! (tajemniczy klient)


Do zobaczenia za tydzień! Wink



RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - mikuss - 09-01-2017 16:58

Jak ty będziesz czas marnował na takie podróbki jak srejfik to tych 12k nie ujrzysz nawet za 100 lat Tongue

Piszesz, że jesteś uczniem i nie wiele masz czasu by zarabiać, więc swojego drogocennego czasu nie marnuj na strony w których tracisz czas a g.wno zarabiasz a to ma miejsce w podróbkach jak srejfik i jemu podobne.
Jak masz np zmienne ip to jak wypowiadający się tutaj pablo poświęć swój czas na mypay i znacznie lepiej na tym finansowo wyjdziesz Tongue


RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - przeCinek19 - 09-01-2017 17:19

Wypłaca Ci Streetspotr normalnie? Bo mi odkąd nie wypłacili za lidla odpuściłem.


RE: Zarób 12.000zł w ciągu roku! - jemm - 09-01-2017 17:22

powodzenia, mam nadzieje, że zwiększysz swój cel z biegiem czasu.