Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję programisty PHP/JavaScript - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukuję programisty PHP/JavaScript (/Temat-Poszukuje-programisty-PHP-JavaScript-142330)



Poszukuję programisty PHP/JavaScript - dzejkobs - 31-12-2016 18:05

Witajcie!
Tak jak w temacie poszukuję programisty któremu nie jest obcy język PHP oraz trochę javaScript Wink
Mam rozpoczęty projekt serwisu (którego jeszcze nie ma na rynku) poniekąd taka mała innowacja. Jeśli serwis będzie dobrze zrobiony od strony technicznej to wróżę mu niezłą przyszłość Wink
Co do zapłaty to kwestia dogadania. Mogę płacić za każdą wprowadzoną zmianę lub za całość projektu.
Żeby nie przedłużać, jeśli ogarniasz PHP i chcesz stworzyć ciekawy projekt a jednocześnie dorobić to zapraszam na PW lub gg: 55061449 Wink

Pozdrawiam! Smile


RE: Poszukuję programisty PHP/JavaScript - Mailowiec - 31-12-2016 18:25

To PHP i JavaScript czy Java?


RE: Poszukuję programisty PHP/JavaScript - dzejkobs - 31-12-2016 18:34

(31-12-2016 18:25)Mailowiec napisał(a):  To PHP i JavaScript czy Java?

Aplikacje w języku Java działają w maszynie wirtualnej lub w przeglądarce, a kod JavaScript jest uruchamiany wyłącznie w przeglądarkach.
Więc zdecydowanie JavaScript Wink
Dzięki za zwrócenie uwagi @[Mailowiec] już poprawione Smile


RE: Poszukuję programisty PHP/JavaScript - dzejkobs - 01-01-2017 18:41

Już znalazłem Smile
Do zamknięcia.


Poszukuję programisty PHP/JavaScript - surfer0700 - 27-02-2017 05:20

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.