Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - daveypie - 17-04-2018 19:07

(17-04-2018 18:52)majeros napisał(a):  A u mnie failed chociaż zawsze było ok Smile
Ciekawe pieniedzy nie wyplacili i na koncie na hive ich nie zwrocili nawet napisałem do nich
Hehe u mnie to samo tresć z emaila
Cytat:Unclaimed Payment.
Hi,
Unfortunately, your payment failed to process successfully. The 'Failed' status means there was a problem while transferring the payment to your PayPal account.
This happens if your account cannot accept the payment or the payment was denied by you or by Paypal. We suggest you contact the PayPal team to fix this issue.
It can also come up if you either have not added a PayPal email Id to your Hive account or a wrong PayPal email Id is added. Kindly check whether your correct PayPal email address is added to your Hive account.
We assure you, your payment is safe with us and we will be happy to process the payment manually once your PayPal account is available for the transaction.
Feel free to contact us at [email protected] for additional details on this payment. Please include a screenshot of your 'Payroll' tab and your correct/verified PayPal email id.
Thanks!



RE: Hivemicro.com +18 - Karbon - 17-04-2018 19:13

Dziwne, a wcześniej normalnie wam na tego samego paypala przychodziło? Chyba, że po tych aktualizacjach z ustawień konta wykasowało wam maila do paypala


RE: Hivemicro.com +18 - majeros - 17-04-2018 19:14

Nie wykasowalo bo mam normalnie na koncie a kasy nie dostalem chociaz zawsze dostawałem


RE: Hivemicro.com +18 - blazej2221 - 17-04-2018 19:16

U mnie bezproblemowo, wypłata przytulona Smile


RE: Hivemicro.com +18 - karoltevez92 - 17-04-2018 19:40

u minie też obyło się bez problemów Huh


RE: Hivemicro.com +18 - Miczek - 17-04-2018 19:49

ja mam caly czas pending


RE: Hivemicro.com +18 - prymul1 - 17-04-2018 20:45

U mnie wypłata dzisiaj bezproblemowo doszła :-)


RE: Hivemicro.com +18 - majeros - 17-04-2018 20:55

To nie wiem co u mnie jest nie tak ale wypłaty nie dostałem i więcej tu nie klikam Big Grin


RE: Hivemicro.com +18 - Szaman1644 - 17-04-2018 23:13

Na jedną z akcji dostałem permamently banned. Czy to znaczy to co pisze, czyli ze nie moge korzystac juz z danej akcji? Czemu mi cos takiego wyskoczyło?


RE: Hivemicro.com +18 - timeto - 19-04-2018 20:26

Da się coś jeszcze z tego zarobić? I co klikacie?