Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 16-06-2017 19:27

(16-06-2017 17:33)kraftx napisał(a):  
(10-06-2017 16:57)Xers napisał(a):  jak wam wyskakuje brak zdjęć i was to wkurza to wystarczy zablokować stonkę nz "no more task" i zmienić jej wartość na strone która się otwiera na start working to automatycznie wam wbijają nowe zdjęcia bez przerwy Big Grin

trochę kombinowania i życie jest łatwiejsze

ja wyciągam 2$/h

(12-06-2017 21:44)Xers napisał(a):  tak tylko jakbyś nie zauważył to jak Ci się skończą obrazki i włączysz na nowo start to automatycznie masz dodane nowe do serwera Smile

więc u mnie przerwa jak już jest to tylko i wyłącznie jak nie ma obrazków.

W moim sposobie chodzi głównie o to, że nie muszę naciskać bo jak się nowe obrazki pojawią na serwerach to mi je automatycznie wyświetla Smile


tak na marginiesie, ponad 40 osób do mnie napisało o sposób, prawdopodobno w środę nagram filmik jak to zrobić, bo wydaje mi się, że to nie jest nielegalne.. co więcej wydaje mi się, że dla nich lepiej, że szybciej ktoś wykonuje segregowanie obrazków Smile

Jest nas tu sporo więc chętnie pomogę bo nie jestem Januszem Cebulakiem Smile
dajcie mi 2 dni Wink

Niestety, ale tak nie jest Smile

Nie można stworzyć skryptu, który jakoś wpłynąłby na serwer i wyświetlanie obrazków...

To po pierwsze, a po drugie mamy już piątek "magiku".

Aby uzyskać "ciągłość" w obrazkach, można sobie jedynie zautomatyzować wznawianie pracy.

U mnie to wygląda tak --> gif

W moim sposobie jest "bot", składający się ze skryptu, blokującego komunikat "No more tasks", usuwa job guidelines ze strony oraz macro, które działając, wznawia nam pracę po około 0.5sec.

Ja nie muszę odrywać ręki od klawiatury, żeby klikać bez przerwy Wink

Jak ktoś chce całą instrukcję to niech napisze priv.

Dobra, to od razu ostrzege i zaoszczedze wam czasu, ze kolega jednopostowiec przybyl na forum w celu odsprzedania magicznego "bota", ktory tak naprawdę nie wiele wnosi do szybkości ładowania się zdjęć, a jest praktycznie zwykłym makrem (do zrobienia darmowymi programami). Więc oczywiście nie warte żadnych pieniędzy.

@[Majka] Jeśli znajdziesz chwilę, sprawdź proszę czy to czasem nie multi Smile


RE: Hivemicro.com +18 - kraftx - 16-06-2017 19:43

(16-06-2017 19:27)spaltooln napisał(a):  Dobra, to od razu ostrzege i zaoszczedze wam czasu, ze kolega jednopostowiec przybyl na forum w celu odsprzedania magicznego "bota", ktory tak naprawdę nie wiele wnosi do szybkości ładowania się zdjęć, a jest praktycznie zwykłym makrem (do zrobienia darmowymi programami). Więc oczywiście nie warte żadnych pieniędzy.
@[Majka] Jeśli znajdziesz chwilę, sprawdź proszę czy to czasem nie multi Smile

facepalm

1. Czy ja wspomniałem coś o szybkości ładowania się zdjęć? Wręcz przeciwnie - napisałem, że to zależy od serwera.

2. Mój "magiczny bot" wnosi do szybkości pracy, gdyż automatyzuje proces jej wznawiania.

3. "Zwykłym makrem"? To zrób i się podziel mistrzu, bo moja metoda wymaga również np. zablokowania komunikatu o braku zadań.

4. "Do zrobienia darmowymi programami" - no trudno, aby ktoś po zakupie poradnika za kilka PLN musiał jeszcze kupować program xD

5. Nie warte kilku zł? Wydaje mi się, że po zakupie to w jakieś 1.5h na NSFW zwróciłoby się każdemu.

6. @[Majka] Sprawdź, sprawdź Lol

p.s. Za free dorzucę jeszcze w notatniku kilka złotych zasad na Hive i króciutki poradnik jak to ogarnąć na telefonie.

I mam nadzieję, że nie będziesz już odpowiadać w tym wątku typie.


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 16-06-2017 19:59

Nadzieja matką głupich mawiają, wypowiadał się będę dopóki wątek będzie istnieć Lol

Makra robić nie muszę i nie zamierzam, ponieważ działam w zupełnie inny sposób , wiec komunikat o braku zadań w tej chwili mi nie przeszkadza.

PS, do sprzedaży poradników masz oddzielny dział Lol


RE: Hivemicro.com +18 - nitrospect - 16-06-2017 22:58

na gifie przedstawiona wygoda pracy, ale jakoś znacznie nie zauważyłem aby przyśpieszyło mi klikanie Smile rozszeżyć tę metodę i będzie git Smile o ile serwery pozwolą Big Grin


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 17-06-2017 13:28

(16-06-2017 19:59)spaltooln napisał(a):  Nadzieja matką głupich mawiają, wypowiadał się będę dopóki wątek będzie istnieć Lol

Makra robić nie muszę i nie zamierzam, ponieważ działam w zupełnie inny sposób , wiec komunikat o braku zadań w tej chwili mi nie przeszkadza.

PS, do sprzedaży poradników masz oddzielny dział Lol

(16-06-2017 22:58)nitrospect napisał(a):  na gifie przedstawiona wygoda pracy, ale jakoś znacznie nie zauważyłem aby przyśpieszyło mi klikanie Smile rozszeżyć tę metodę i będzie git Smile o ile serwery pozwolą Big Grin

@[nitrospect], @[spaltooln] kupiliście tę metodę?


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 17-06-2017 14:00

Nie.


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 17-06-2017 15:54

ja wydałem parę zł i nieco usprawnia to pracę. Jak ktoś planuje zarabiać na hivemicro to polecam, szczególnie kiedy jest tylko NSFW i brakuje zdjęć Wink


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 17-06-2017 15:59

(17-06-2017 15:54)rozi1910 napisał(a):  ja wydałem parę zł i nieco usprawnia to pracę. Jak ktoś planuje zarabiać na hivemicro to polecam, szczególnie kiedy jest tylko NSFW i brakuje zdjęć Wink

Jeśli mogę spytać, jakie osiągasz przy tym wyniki $/godzine?


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 17-06-2017 16:04

(17-06-2017 15:59)spaltooln napisał(a):  
(17-06-2017 15:54)rozi1910 napisał(a):  ja wydałem parę zł i nieco usprawnia to pracę. Jak ktoś planuje zarabiać na hivemicro to polecam, szczególnie kiedy jest tylko NSFW i brakuje zdjęć Wink

Jeśli mogę spytać, jakie osiągasz przy tym wyniki $/godzine?

trudno oszacować, odpaliłem na próbę i działało. Nie sprawdzałem ile to daje w ciągu godziny. Ale jutro postaram się odpalić i zobaczymy ile wpadnie w godzinę Wink


RE: Hivemicro.com +18 - nitrospect - 18-06-2017 00:19

@[rozi1910] też nie kupowałem Smile