Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 16-06-2017 01:47

Ja wyłapałem permanentnego bana na oba joby z brand logo, mimo że zawsze starałem się robić poprawnie. A z samych dwóch pozostałych nie ma za dużo obrazków, więc na account balance równym niewiele ponad 3$ kończę swoją działalność Rolleyes


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 16-06-2017 03:27

(16-06-2017 01:47)rozi1910 napisał(a):  Ja wyłapałem permanentnego bana na oba joby z brand logo, mimo że zawsze starałem się robić poprawnie. A z samych dwóch pozostałych nie ma za dużo obrazków, więc na account balance równym niewiele ponad 3$ kończę swoją działalność Rolleyes

No ja podobnie, zostalo tylk NSFW, to podstawowa kategoria gdzie zawsze beda obrazki, tyle ze najwiecej osob to wlasnie robi i stad problemy z ta kategoria.

Gdy serwis mial swoj poczatek to w NSFW obrazki szly bez zaciecia i wtedy stawka wynosila 1$/1000. Mozna bylo robic zajebiste dniowki, aczkolwiek bylo, minelo Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Adam05 - 16-06-2017 11:17

Brand logo się zrypało więc chyba dlatego to wywalili. Przez 2 tygodnie nie złapałem tam bana a przez dwa ostatnie dni 2x miałem tymczasowego.

PS: Dodali idealne zadanie dla facetów. Rozpoznawanie kolorów Jerk2


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 16-06-2017 15:49

Sporo mozna na nim zarobic, przemapowałem sobie klawisze numeryczne tak zeby miec identycznie jak w NFSW i lecimy Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Karbon - 16-06-2017 16:20

nabiłem 2 dolary i chyba się skonczylo


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 16-06-2017 16:27

Raczej tak, szkoda bo mozna bylo dwucyfrową dniówkę sobie zrobić


RE: Hivemicro.com +18 - ROT - 16-06-2017 16:30

Szkoda ze tak szybko usuneli te zadanie Sad . Mogli chociaz obnizyc z 0,6$ do 0,5/0,4$ i by było ok, a tak to powrót do korzeni...


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 16-06-2017 17:07

(16-06-2017 16:30)ROT napisał(a):  Szkoda ze tak szybko usuneli te zadanie Sad . Mogli chociaz obnizyc z 0,6$ do 0,5/0,4$ i by było ok, a tak to powrót do korzeni...

Prawdopodobnie skonczyly im sie obrazki, mieli okreslona pule (raczej bardzo mala bo szybko poszly) i to by bylo na tyle Smile


RE: Hivemicro.com +18 - kraftx - 16-06-2017 17:33

(10-06-2017 16:57)Xers napisał(a):  jak wam wyskakuje brak zdjęć i was to wkurza to wystarczy zablokować stonkę nz "no more task" i zmienić jej wartość na strone która się otwiera na start working to automatycznie wam wbijają nowe zdjęcia bez przerwy Big Grin

trochę kombinowania i życie jest łatwiejsze

ja wyciągam 2$/h

(12-06-2017 21:44)Xers napisał(a):  tak tylko jakbyś nie zauważył to jak Ci się skończą obrazki i włączysz na nowo start to automatycznie masz dodane nowe do serwera Smile

więc u mnie przerwa jak już jest to tylko i wyłącznie jak nie ma obrazków.

W moim sposobie chodzi głównie o to, że nie muszę naciskać bo jak się nowe obrazki pojawią na serwerach to mi je automatycznie wyświetla Smile


tak na marginiesie, ponad 40 osób do mnie napisało o sposób, prawdopodobno w środę nagram filmik jak to zrobić, bo wydaje mi się, że to nie jest nielegalne.. co więcej wydaje mi się, że dla nich lepiej, że szybciej ktoś wykonuje segregowanie obrazków Smile

Jest nas tu sporo więc chętnie pomogę bo nie jestem Januszem Cebulakiem Smile
dajcie mi 2 dni Wink

Niestety, ale tak nie jest Smile

Nie można stworzyć skryptu, który jakoś wpłynąłby na serwer i wyświetlanie obrazków...

To po pierwsze, a po drugie mamy już piątek "magiku".

Aby uzyskać "ciągłość" w obrazkach, można sobie jedynie zautomatyzować wznawianie pracy.

U mnie to wygląda tak --> gif

W moim sposobie jest "bot", składający się ze skryptu, blokującego komunikat "No more tasks", usuwa job guidelines ze strony oraz macro, które działając, wznawia nam pracę po około 0.5sec.

Ja nie muszę odrywać ręki od klawiatury, żeby klikać bez przerwy Wink

Jak ktoś chce całą instrukcję to niech napisze priv.


RE: Hivemicro.com +18 - sebek1337 - 16-06-2017 17:42

ja wracam do robienia. 2 dni i dogonie 1 miejsce xD