Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 16-05-2017 08:24

(15-05-2017 23:14)veyond napisał(a):  Była krótko praca z rysowaniem prostokątów wokół samochodów, ale nawet gdyby była za 10$/1000, to raczej bym nie podchodził gdyż przy tym wymagana jest duża dokładność a i tak przeważnie jest źle. Pisało 0,5/k
(16-05-2017 06:36)wysoki01 napisał(a):  0,2$ za "Label Faces"? What the f...? pokerface
Oni robią sobie niezłe jaja. To samo zadania na CrowFlower(Clixsense, Neobux) jest od 4 centów do kilkunastu centów tylko że tam trzeba zaznaczyć od 5-10 obrazków. Po tym jak CF schodzi na psy liczyłem, że Hive będzie mocną odpowiedzią na to, tymczasem takie samo dziadostwo z tego zrobili. Totalna porażka, a przebicie na cenach miażdżące ma CF.
Jedynym plusem było to, że zdjęcia są ciągle i się szybko ładują. Hola! Hola! To już od dawna nieaktualne, a opłacalność tego serwisu sięgnęła dna.


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 16-05-2017 09:10

(16-05-2017 08:24)Fox90 napisał(a):  
(15-05-2017 23:14)veyond napisał(a):  Była krótko praca z rysowaniem prostokątów wokół samochodów, ale nawet gdyby była za 10$/1000, to raczej bym nie podchodził gdyż przy tym wymagana jest duża dokładność a i tak przeważnie jest źle. Pisało 0,5/k
(16-05-2017 06:36)wysoki01 napisał(a):  0,2$ za "Label Faces"? What the f...? pokerface
Oni robią sobie niezłe jaja. To samo zadania na CrowFlower(Clixsense, Neobux) jest od 4 centów do kilkunastu centów tylko że tam trzeba zaznaczyć od 5-10 obrazków. Po tym jak CF schodzi na psy liczyłem, że Hive będzie mocną odpowiedzią na to, tymczasem takie samo dziadostwo z tego zrobili. Totalna porażka, a przebicie na cenach miażdżące ma CF.
Jedynym plusem było to, że zdjęcia są ciągle i się szybko ładują. Hola! Hola! To już od dawna nieaktualne, a opłacalność tego serwisu sięgnęła dna.

Czy jest jakaś szansa, że to się poprawi?


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 16-05-2017 09:13

(16-05-2017 09:10)wysoki01 napisał(a):  Czy jest jakaś szansa, że to się poprawi?
Wątpię, prędzej będzie dochodziło coraz więcej ograniczeń i problemów. Jeżeli klika się zdjęcia co jakieś 3 sekundy to nie wyskakuje komunikat "No more task" i zdjęcia pojawiają się od razu tyle że w taki sposób zarabianie tutaj to już nie zarabianie.


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 16-05-2017 09:43

(16-05-2017 09:13)Fox90 napisał(a):  
(16-05-2017 09:10)wysoki01 napisał(a):  Czy jest jakaś szansa, że to się poprawi?
Wątpię, prędzej będzie dochodziło coraz więcej ograniczeń i problemów. Jeżeli klika się zdjęcia co jakieś 3 sekundy to nie wyskakuje komunikat "No more task" i zdjęcia pojawiają się od razu tyle że w taki sposób zarabianie tutaj to już nie zarabianie.

Ale powinno im zależeć na sprawnym działaniu serwisu.
Więcej przeklikanych zdjęć, to większe ich zarobki.


RE: Hivemicro.com +18 - patrolpxd - 16-05-2017 10:00

niby tak ale jak bedą mniej płacić a ludzie bedą zcekać "na lepsze czasy" to serwis zarobi tylko samo a nawet więcej Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 16-05-2017 10:32

(16-05-2017 09:43)wysoki01 napisał(a):  Ale powinno im zależeć na sprawnym działaniu serwisu.
Więcej przeklikanych zdjęć, to większe ich zarobki.
Dla nich im jeden użytkownik wyklika mniej tym lepiej. Przy wysokim progu wypłaty wielu zrezygnuje, albo będzie czekać, wypłaty im się rozkładają na dłuższy okres czasu. Co innego gdyby ludzie masowo przestali klikać, ale w to raczej wątpię. Oni mają jakiś określony czas na dostarczenie klientowi wykonanej pracy, na CF jeżeli jest jakieś złożone zadanie i mało kto się za nie zabiera to zaczynają podnosić stawki. Na Hive wręcz zmniejszają więc rąk do "pracy" im nie brakuje Smile


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 16-05-2017 12:27

Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.. Nowi ludzie ciągle przybywają, co widać nawet tutaj, a roboty jest cały czas tyle samo.
Jejku, każdy ma prawo spróbować, ale naganiacze (120/tydzien, "warto") przy obecnej sytuacji robią nam kuku. Sobie z resztą też.
Wszystko dość gwałtownie zmierza w jednym kierunku i dobrze by było mieć jakąś alternatywę. Jeżeli nie mieszkasz w jakimś dobrym kraju typu US Kanada UK itp. to jesteś skazany w Internecie na afrykańskie stawki czyli 1$/godz. Wszystko poniżej powinno być ścigane z urzędu.

Jeżeli ktoś używał funkcji zmniejszającej obrazki (turbo) w Operze i nie miał przez to problemów, niech da znać. Pytam, bo może to wyglądać z pozycji serwera jako proxy. Dzięki


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 16-05-2017 12:34

Którą pracę aktualnie najczęściej klikacie?


RE: Hivemicro.com +18 - CalkiemNowy - 16-05-2017 12:35

(16-05-2017 12:27)veyond napisał(a):  Jeżeli ktoś używał funkcji zmniejszającej obrazki (turbo) w Operze i nie miał przez to problemów, niech da znać. Pytam, bo może to wyglądać z pozycji serwera jako proxy. Dzięki
Przez chwile używałem turbo w Operze, ale nie zauważyłem aby obrazki lepiej się ładowały więc zrezygnowałem. Bana oczywiście nie dostałem.


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 16-05-2017 12:49

(16-05-2017 12:35)CalkiemNowy napisał(a):  Przez chwile używałem turbo w Operze, ale nie zauważyłem aby obrazki lepiej się ładowały więc zrezygnowałem. Bana oczywiście nie dostałem.

Na szybkim internecie to nie ma sensu i nawet Opera wyświetla taki komunikat. Mnie bardziej zależało na ograniczeniu transferu, ponieważ mogłbym sobie czasem poklikać na czymś innym.
Tak myślałem. W ToS nie ma chyba nawet wzmianki o używaniu proxy, co już wydaje się dziwne...