Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - Nastuu - 13-04-2017 22:29

(13-04-2017 13:46)maupa6302 napisał(a):  
(12-04-2017 00:36)Nastuu napisał(a):  Są obrazki ale jak macie słabą skuteczność to pokazuje, że obrazków nie ma i proszę spróbować za kilka minut. Po kilku wyświetlonych brakach obrazków mamy zablokowaną daną kategorię permanentnie za skuteczność.
Obrazki są powtarzam wystarczy je rzetelnie klasyfikować.


Głupoty gadasz.

Napisałem do nich, czy faktycznie coś nie tak z serwisem czy to ogrom moderujących ludzi i po prostu obrazki się kończą szybko, odpisali mi że żebym porobił screeny bo mają jakieś problemy z NSFW i zobaczymy co dalej odpiszą.

Głupoty, nie głupoty. Na jednym testowym koncie poniżej skuteczności 95% x3-4 informacja, że brak obrazków potem permban.
Na głównym koncie skuteczność utrzymywana nie mniej niż 98%, nigdy nie mam problemu z brakiem obrazków pomimo 4 wypłat. No ale co ja mogę wiedzieć.


RE: Hivemicro.com +18 - blazej2221 - 13-04-2017 22:37

(13-04-2017 22:29)Nastuu napisał(a):  
(13-04-2017 13:46)maupa6302 napisał(a):  
(12-04-2017 00:36)Nastuu napisał(a):  Są obrazki ale jak macie słabą skuteczność to pokazuje, że obrazków nie ma i proszę spróbować za kilka minut. Po kilku wyświetlonych brakach obrazków mamy zablokowaną daną kategorię permanentnie za skuteczność.
Obrazki są powtarzam wystarczy je rzetelnie klasyfikować.


Głupoty gadasz.

Napisałem do nich, czy faktycznie coś nie tak z serwisem czy to ogrom moderujących ludzi i po prostu obrazki się kończą szybko, odpisali mi że żebym porobił screeny bo mają jakieś problemy z NSFW i zobaczymy co dalej odpiszą.

Głupoty, nie głupoty. Na jednym testowym koncie poniżej skuteczności 95% x3-4 informacja, że brak obrazków potem permban.
Na głównym koncie skuteczność utrzymywana nie mniej niż 98%, nigdy nie mam problemu z brakiem obrazków pomimo 4 wypłat. No ale co ja mogę wiedzieć.

Ja mam cały czas skuteczność 100%, a komunikat mi się pojawia Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Arivi - 14-04-2017 18:17

Mogliby wyłączyć chwilowo rejestracje skoro użytkowników jest za dużo.


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 14-04-2017 20:12

też mam wysoką skuteczność i mimo wszystko co kilka obrazków pokazuje że nie ma.


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 14-04-2017 22:09

Daje się dzisiaj cokolwiek robić? mnie wypiernicza teraz po 1dnym, ok. 20tej przeważnie po 4.

edit: ruszyło jak gdyby nigdy nic - 23.15
Czasem tych zdjęć zwyczajnie nie ma, co widać. Ale gdy coś już zarobiłeś - wystarczy, dochodzisz do jakiejś okrągłej kwoty czy liczby to samo


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 15-04-2017 10:58

Napisałem do nich co się dzieje, że co kilka obrazków wyskakuje komunikat no task i dlaczego serwis działa gorzej niż na samym początku. Odpisali takie coś, czy na prawdę się tym zajmują itd. tego już nie wiem. Wiadomość przepuszczona przez translator googla.

"Cześć,

Dziękuję bardzo za podzielenie się twoim troską z nami. Całkowicie rozumiem Twoją sytuację i chociaż wiem, że przepraszanie może nie wystarczyć, ale jeszcze pokornie przepraszam za niedogodności, z którymi się stoi.

Rozumiem, jak ważna jest ta praca dla Ciebie, a nasze usługi są dla nas bardzo ważne. Dlatego staramy się zawsze usprawniać nasze produkty i usługi.

Jednak ze względu na niedawne aktualizacje i wydarzenia nasza witryna nie działa w stosunku do poprzedniego znaku towarowego, ale zapewniam, że nasz zespół inżynierów jest całkowicie poświęcony rozwiązaniu problemu i odzyskaniu witryny z powrotem w pierwotnym stanie Jak to możliwe.

Będę traktował to jako priorytet i będę śledził działania zespołu zaplecza.

Naprawdę doceniam Twoje pełne wsparcie i cierpliwość z nami.

Pozdrowienia,
Rish @ Hive"


RE: Hivemicro.com +18 - rafau_00 - 15-04-2017 11:05

Coraz mniej obrazków ;(


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 15-04-2017 13:25

U mnie jest poprawa, nie pojawia się już komunikat no more task, kółka oznaczające ładowanie pojawiają się rzadziej i trwają ułamek sekundy. Pytanie czy to tylko chwilowa poprawa, mniejsza liczba ludzi akurat teraz czy jeszcze coś innego czy faktycznie coś się zmieni.


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 15-04-2017 14:02

(15-04-2017 10:58)Fox90 napisał(a):  [...] nasza witryna nie działa w stosunku do poprzedniego znaku towarowego,[...]

Możesz to w oryginale? ciekawe..., grunt że naprawiłeś! thx



RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 15-04-2017 14:08

Oryginał wiadomości sprzed paru postów.

"Hi,

Thank you so much for sharing your concern with us. I completely understand your situation and although I am aware that apologizing might not be enough but yet I humbly apologize you for the inconvenience you are facing.

I understand how important this job is for you and our services are highly important for us. Hence, we always try to improve our products and services.

However, due to some recent updates and events, our site isn't running to the mark it used to be but I assure you that our team of engineers is completely dedicated to fixing the issue and getting the site back to its original state as soon as possible.

I will take it as a high priority and will keep a follow up with the backend team.

I really appreciate your utter support and patience with us.

Regards,
Rish @ Hive"