Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



Hivemicro.com +18 - dan122 - 31-12-2016 10:37

Cześć!

Chciałem wam przedstawić bardzo fajny serwis, który polega na moderowaniu zdjęć i określaniu ich kategorii według podanych kryteriów. Serwis zawiera również nagie zdjęcia więc wymagany wiek to +18. Wypłaty co poniedziałek na paypal.
Strona wyłącznie w języku angielskim ale wystarczy jego podstawowa znajomość.

Ale do rzeczy. O co w tym chodzi?
Serwis udostępnia płatne akcje. Na obecną chwilę są dwie. Ja skupię się tylko na jednej bo z mojego doświadczenia jest najbardziej opłacalna i najmniej czasochłonna.

Najważniejsza sprawa: ile można zarobić?
Moderując obrazki około godzinę dziennie przy niedużym zaangażowaniu da się wyciągnąć $20/tydzień. Pracując więcej automatycznie więcej zarabiasz.
To są ogólne szacunki bo serwis płaci $1 za 1000 obrazków. Mało? Po godzince masz taką wprawę, że jeden obrazek zajmuje Ci 2 sekundy.
No to policzmy:
1 obrazek to $1/1000 = 0,001 $
Jedna minuta pracy to 60 sekund, a to (60/2)*0,001 $ = 0,03 $
Jedna godzina to 60 minut, a to 60 * 0,02 $ = 1,8 $
W ile zatem można zrobić minimum? 20$ / 1,8 $ ~ 11,5 godziny.
Powiem szczerze, że mi obecnie jakąś sekundę zajmuje obczajenie co jest na obrazku. Jest to kwestia przyzwyczajenia oczu i swoich reakcji. Nie trzeba klikać myszką, można używać klawiatury numerycznej co samo w sobie już przyśpiesza pracę.

Czy to się faktycznie opłaca? Podstawowe pytanie. W internecie bardzo ciężko znaleźć coś co nie wymaga bardzo dużego zaangażowania. Według mnie jest to jeden z tych serwisów.

Najważniejsza sprawa. Zanim zaczniemy naszą pracę mamy przedstawione kategorie z przykładowymi obrazkami. Potem przechodzimy "test" czego się nauczyliśmy. Dopiero później możemy zacząć pracować.
Jeszcze bardziej istotniejsza sprawa: skuteczność. W początkowej fazie nie warto się spieszyć. Lepiej mieć mniej zrobionych ale poprawnie. Jeżeli nasza "wydajność" będzie za niska to nasze konto zostanie zablokowane bezpowrotnie. Dobra wiadomość? Można założyć nowe! Bez ograniczeń!

Moja wypłata:

[Obrazek: Przechwytywanie.png]


Na obecną chwilę nie ma systemu refów.

link: http://hivemicro.com

Na sam koniec film instruktażowy z czym to zjeść:

https://youtu.be/opG7klvpFp0

Film nie jest mój! Znaleziony na youtube. Jednak opisuje po krótce o co chodzi.

Zapraszam serdecznie do dyskusji czy warto i co o tym sądzicie Smile


RE: Hivemicro.com +18 - goliatek - 31-12-2016 10:53

Małe sprostowanie ze strony 4,00 $ za 1000 obrazków,wchodzę Smile


RE: Hivemicro.com +18 - MrocznyKILL - 31-12-2016 10:54

Ciekawa alternatywa dla Buxiarzy Smile Jak to w tym serwisie wygląda z programem partnerskim???


RE: Hivemicro.com +18 - dan122 - 31-12-2016 11:01

@goliatek te $4 za 1000 obrazków jest nieopłacalne według mnie. Sprawa polega na tym, że masz obrazki gdzie wybierasz kategorie i potem wybierasz dopiero podkategorie. Brak możliwości używania klawiatury numerycznej tylko Cię spowalnia. Efekt masz $4 za 1000 obrazków ale schodzi Cię również tyle samo dłużej bądź więcej, dodatkowo więcej się trzeba zastanowić.

@MrocznyKILL na obecną chwilę właśnie nie znalazłem nic takiego ale może w przyszłości coś tam wprowadzą. Napisałem do nich wiadomość z tym pytaniem Wink.

To co wiem to strona jest wiarygodna i płaci. Dowód wypłaty jest mój. Wyliczenia hipotetyczne. Jakby tak siedzieć po 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu to po przeliczeniu jakieś 2 tysiące złotych można zgarnąć, więc w sumie taka zwykła praca zdalna Wink, ale czy ktoś jest tak szalony? Big Grin


RE: Hivemicro.com +18 - goliatek - 31-12-2016 11:19

czy podawać swoje dane prawdziwe czy fałszywe chodzi mi o adres i tel.


RE: Hivemicro.com +18 - dan122 - 31-12-2016 11:24

@goliatek nie ma to znaczenia, i tak tego nie weryfikują. Nie wysyłasz im nic co by to mogło potwierdzić.

Jeszcze jedno. Bardzo fajny system statystyk i kontrolowania naszej pracy:


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Hivemicro.com +18 - goliatek - 31-12-2016 11:51

Dodam ze stronka jest w fazie Beta i ciągle ma przybywać nowych kategorii np.klasyfikacja tekstu i tłumaczenia,zobaczymy jak to będzie.

dan122 przeglądając warunki korzystania z umowy piszą coś o płatnych usługach co to za usługi to jest 6 punkt .Cool


RE: Hivemicro.com +18 - seba274 - 31-12-2016 14:31

Przetestuje.

PS Mają określone dni wypłat? I jakie jest minimum do wypłaty?


RE: Hivemicro.com +18 - AlphaStalker - 31-12-2016 15:16

(31-12-2016 10:37)dan122 napisał(a):  Jedna minuta pracy to 60 sekund, a to (60/2)*0,001 $ = 0,03 $
Jedna godzina to 60 minut, a to 60 * 0,02 $ = 1,8 $

Taka mała poprawka, 60 * 0,03$ = 1,8$ powinno być Wink


RE: Hivemicro.com +18 - seba274 - 31-12-2016 15:19

Takie pytanie, jak wyskoczy mi jedzenie na obrazku to co wybrać?
Bo jako usługa niezbyt pasuje. Nie ma numeru ani nic do niego dodanego.