Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! (/Temat-Jak-zarabiac-bitcoiny-100-Pasywnie-142297)

Strony: 1 2


Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - mcraft - 30-12-2016 20:29

Dziś postanowiłem podzielić się metodą zarabiania BTC z której aktualnie korzystam.
Nie przynosi ona może jakiś wielkich kokosów ale kapie więcej niż z kranów i nie trzeba co chwile klikać.

No to do roboty.

Czego będziemy potrzebować?
1. Dwóch godzin na przygotowanie wszystkiego.
2. Hostingu, może być darmowy na początek.
2. Darmowej domeny, polecam TEN TEMAT
3. ok. 15/20$ na start (8$ Paypal/Payza oraz minimum 5$ w BTC lepiej dać więcej ale jeśli ktoś nie ma i 5 wystarczy)

Na czym i ile będziemy zarabiać?
Zarabiać będziemy na reklamach oraz programach PTP, ile? Minimum 50k Sat dziennie.

Nadszedł czas aby przygotować nasz kran bo to właśnie on umożliwi nam zarabianie, do tego będzie potrzebne nam: Hosting WWW, domena oraz bitcoiny którymi zasilimy nasz kran, tak jak pisałem wystarczy 5$ ale lepiej dać więcej żeby co chwilę go nie zasilać.
Jak podpiąć domenę pod hosting to pewnie każdy wie jeśli nie pomogę.
Teraz przechodzimy do instalacji samego skryptu kranu ja osobiście korzystam z ePay.info Rejestrujemy się, pobieramy pliki i wrzucamy nasze pliki na serwer gdy pliki znajdą się na serwerze przechodzimy na naszą domenę i rozpoczynamy instalacje.
Konfigurujemy nasz kran wg. własnych upodobań ja proponuje najniższą wygraną dać 100 sat.

Po skonfigurowaniu pozostaje nam dodać reklamy:
1. PTP - traffic2bitcoin
2. PTP - adBTC
3. CPM/CPC Anonymous ads
4. CPM/CPC adalso

Rejestrujemy się w powyższych programach umieszczamy reklamy oraz linki do ptp w iframe i mamy gotową maszynkę do zarabiania.

Doładowaliśmy nasz kran po to aby generować realny ruch co umożliwi nam rotator na epay po dodaniu tam naszego kranu. Sam rotator nie da nam dużych zysków natomiast da nam kliki teraz przejdziemy już do ostatniego kroku którym jest rejestracja w HITLEAP po rejestracji z miejsca ulepszamy konto do premium kosztuje to 8$ zapłacić możemy z paypala oraz payzy.
Teraz dodajemy naszą strone aby kierować na nią ruch i zacząć zarabianie minimum 50k sat.
( Ważne jest żeby zainstalować na komputerze aplikacje hitleap żeby zbierać minuty które wymieniamy na ruch)

Zrzuty Ekarnu:
traffic2bitcoin
adBTC - Tutaj zacząłem dziś
Anonymous ads - Tutaj w środę wieczorem
adalso - Tutaj chyba w poniedziałek.


Czyste Linki dla niewdzięcznych:
1. PTP - traffic2bitcoin
2. PTP - adBTC
3. Hitleap


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - endrjuu99 - 30-12-2016 20:35

Pól dolara dziennie, według mnie średnio, żeby się zwróciło trzeba czekać ok 40 dni a potem pól dolara czystego zarobku, tak srednio.


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - mcraft - 30-12-2016 20:58

To jest przy jednym kranie i jest to minimum


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - nik5pl - 30-12-2016 21:16

Można dodać jeszcze PTT sejfika


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - mcraft - 30-12-2016 21:36

Jak najbardziej jest tego na pewno więcej jak np. 3zeta.eu
Jeśli ktoś ma sprawdzone programy tego typu śmiało możecie wrzucać tutaj swoje refy osoby które skorzystają z poradnika na pewno z chęcią skorzystają również z waszych propozycji.


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - lanpan - 30-12-2016 21:46

Czyli mam rozumieć, że główny zarobek jest z hitleap?


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - mcraft - 30-12-2016 21:49

Dokładnie chociaż z epay też jest ciekawy ruch

Wracając do wypowiedzi kolegi

(30-12-2016 20:35)endrjuu99 napisał(a):  Pól dolara dziennie, według mnie średnio, żeby się zwróciło trzeba czekać ok 40 dni a potem pól dolara czystego zarobku, tak srednio.

oraz wyprzedzając kolejne pytania zarobki są większe z tym że są to zarobki w USD i PLN a jako ze jest to dział poświęcony bitcoinowi wyszczególniłem programy płacące w tej walucie.

Tak więc jeśli chcesz zarobić więcej w USD i PLN w prywatnej wiadomości mogę wysłać więcej programów.


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - rachman - 30-12-2016 22:07

Cytat:Jeśli ktoś ma sprawdzone programy tego typu śmiało możecie wrzucać tutaj swoje refy osoby które skorzystają z poradnika na pewno z chęcią skorzystają również z waszych propozycji.

Jak ktoś potrzebuje programy których linki można zamieszczać w ramkach i zbierać punty (wymieniane na kasę czy satoshi) za odsłonięcia strony to tu mam kilka: http://rachman.cba.pl/ptp.php


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - lanpan - 30-12-2016 22:21

Może się w to pobawie jak będę miał chwile czasu na postawienie tej strony, albo kilku Big Grin Big Grin


RE: Jak zarabiać bitcoiny 100% Pasywnie! - WajceSZ - 31-12-2016 09:13

poproszę PRIV !