Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do czego może się przydać duża lista danych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do czego może się przydać duża lista danych? (/Temat-Do-czego-moze-sie-przydac-duza-lista-danych-142281)

Strony: 1 2


RE: Do czego może się przydać duża lista danych? - Dante_/ - 02-01-2017 02:01

(02-01-2017 01:48)rachman napisał(a):  
Cytat:A co do tego ogłoszenia to wydaje mi się, że zrobił ogłoszenie gdzieś, że szuka pracowników etc. i żeby podawali dane kontaktowe ( imię, nazwisko, wiek, e-mail, tel ). Jeżeli tak to trochę za przeproszeniem ch**owe zachowanie jest, bo ktoś szuka pracy, a Ty później sprzedasz jego dane. Niby tak samo się mówi o subach, no ale jak kto woli.
Suby to suby a oszustwo polegające na zbieraniu danych osobowych to inne paragrafy i lepiej by nie trafił na kogoś kto ceni swoją prywatność jeśli to tai trik. Ludzie dają dane ale to nie zmienia faktu ze można sobie nimi dysponować. Wprowadzanie w błąd, podawanie się za pracodawcę w celu wyłudzenia danych osobowych, jakby pomyślał to znalazłby parę paragrafów oj znalazłby.

Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, bo to jako pierwszy przyszło mi na myśl z takimi danymi kontaktowymi ( imię, nazwisko, wiek, e-mail, tel ), no i jeszcze ogłoszenie.


RE: Do czego może się przydać duża lista danych? - rachman - 02-01-2017 02:12

Masz prawo przypuszczać a nawet puszczać skoro nie jest to opisane jak trzeba Wink


RE: Do czego może się przydać duża lista danych? - xJAmaTOx - 02-01-2017 02:33

Dzięki panowie, daliście mi do myślenia.
Do zamknięcia. Pozdrawiam Smile


Do czego może się przydać duża lista danych? - piotrekprorok - 02-01-2017 08:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.