Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd brać te wszystkie skiny ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Skąd brać te wszystkie skiny ?! (/Temat-Skad-brac-te-wszystkie-skiny-142271)



Skąd brać te wszystkie skiny ?! - Obamakiller - 29-12-2016 23:29

Witajcie drodzy użytkownicy Smile

[coś o mnie, nie musisz czytać Wink]
Jako, że zawsze pragnąłem mieć wymarzoną kose do gry cs:go każdemu znanej aby cieszyć się nią w grze i mieć też zawsze z tego jakiś $$ profit
szukałem sposobów jak ją w końcu zrobić jak ci gracze ją mają ? ...
Zaczęło się od trejdowania na stronie csgolounge z mizernym skutkiem mimo wielu poradników, w których każdemu wychodziło to bez problemu. Na wspomnianej wcześniej stronie mieliśmy możliwość obstawiania meczy więc zachęcony dołączałem do grup na facebooku analizujących mecze i wiadomo jak to się skonczyło (głównie złe dobieranie stawki) :| no i tak wyszła pierwsza ruletka a mianowicie csgodouble, gdzie zawsze dzięki poleconym można było coś wypłacić. Zaczął się rozrost podobnych stron i na jednej z nich z darmowych 0,50$ grając małymi stawkami wedle przeczucia udało mi się wypłacić wymarzony nóż - Huntsman Knife | Crimson Web (Minimal Wear), który następnie sprzedałem Smile.

Taka mała zachęta i potwierdzenie (jeszcze kilka innych skinów) :

[Obrazek: screen.png]

Przejdźmy do właściwej treści poradnika, która mam nadzieje będzie aktualizowana.

Strona - csgolabz.com
KOD polecający : SZAFA

Opis : Aktualnie na tej stronie mając adres strony na swoim koncie steam w nicku mamy możliwość odbioru co godzinę 50 diamentów (5 centów)
załóżmy - 6 * 5 = 30 centów dziennie (6 krotny odbiór)
30*7 = 2,1$ tygodniowo

Wypłaty po wpłacie minimum 3$ - strona jak najbardziej wypłacalna

Strona - csgoloto.com
KOD polecający : ZARABIAM

opis : dziennie do odebrania mając adres strony w nicku oraz avatar promujący stronę 125 diamentów (12,5 centa) + 10 diamentów co godzinę oraz kod polecający dający darmowe diamenty na start
załóżmy - (125+(5*10)) = 17,5 centa dziennie (5 krotny odbiór)
175*7 = 1,225$ tygodniowo


Strona - bets.gg
KOD polecający : ZARABIAM

opis : dziennie faucet o wysokości około 15 centów mając adres strony w nicku na steamie, jednak trzeba rozegrać rzut monetą określoną ilość razy aby zdobyć 2 lvl (możliwość obstawiania na stronie)


Strona - case.openskin.eu
KOD polecający : ZARABIAM

opis : codziennie zbieramy punkty na stronie, za które po uzbieraniu danej ilości możemy wykupić losowanie skina o różnej wartości zazwyczaj kilkanaście, kilkadziesiąt centów. Aby wypłacić trzeba wpłacić skina o minimalnie przyjmowanej cenie.


Dodatkowe strony opisane na forum z dziennymi faucetami:
csgoatse.com, csgofast.com


Dzięki wielkie jeśli skorzystaliście i mam nadzieję, że wpierw wypróbujecie szczególnie te 2 pierwsze strony i potem napiszecie "swoją recenzję" na zachętę wrzuciłem screen z wypłaconej gotówki było by jej znacznie więcej tylko pazerność czasami wszystko może popsuć impreza enjoy


RE: Skąd brać te wszystkie skiny ?! - soszka2000 - 30-12-2016 13:45

Coś to http://csgolabz.com/ nie dokońca chce mi działać


RE: Skąd brać te wszystkie skiny ?! - WajceSZ - 31-12-2016 09:36

o dzięki zawsze to jakiś grosz dodaj jeszcze csgopolygon !


RE: Skąd brać te wszystkie skiny ?! - Obamakiller - 03-01-2017 19:32

Kolejny nóż sprzedany Huh [Obrazek: AW30Dl.jpg]


RE: Skąd brać te wszystkie skiny ?! - Itachi198 - 03-01-2017 19:56

Przepraszam, ale nie znam się na tym w ogóle. Te skiny gdzie potem można sprzedawać? Tongue


RE: Skąd brać te wszystkie skiny ?! - Obamakiller - 03-01-2017 20:25

Najlepiej - Opskins ten skin poszedł w kilkanaście/kilkadziesiąt minut i wśród innych stron prowizja nie jest tak duża są inne to wiadomo ale Opskins wyróżnia się: najwięcej użytkowników, szybka sprzedaż, bezpieczeństwo, szybka wypłata Smile około wychodzi 70-80% ceny skina myślę


RE: Skąd brać te wszystkie skiny ?! - Press0 - 03-01-2017 21:32

Cytat:Strona - csgoloto.com
KOD polecający : ZARABIAM
opis : dziennie do odebrania mając adres strony w nicku oraz avatar promujący stronę 125 diamentów (12,5 centa) + 10 diamentów co godzinę oraz kod polecający dający darmowe diamenty na start
załóżmy - (125+(5*10)) = 17,5 centa dziennie (5 krotny odbiór)
175*7 = 1,225$ tygodniowo
Wypłacalna? Nie trzeba nic wpłacać na początek?

Cytat:Strona - case.openskin.eu
KOD polecający : ZARABIAM
opis : codziennie zbieramy punkty na stronie, za które po uzbieraniu danej ilości możemy wykupić losowanie skina o różnej wartości zazwyczaj kilkanaście, kilkadziesiąt centów. Aby wypłacić trzeba wpłacić skina o minimalnie przyjmowanej cenie.
Ile można dziennie zdobyć tych punktów i ile kosztuje to losowanie skina?


RE: Skąd brać te wszystkie skiny ?! - Obamakiller - 04-01-2017 19:35

(03-01-2017 21:32)Press0 napisał(a):  
Cytat:Strona - csgoloto.com
KOD polecający : ZARABIAM
opis : dziennie do odebrania mając adres strony w nicku oraz avatar promujący stronę 125 diamentów (12,5 centa) + 10 diamentów co godzinę oraz kod polecający dający darmowe diamenty na start
załóżmy - (125+(5*10)) = 17,5 centa dziennie (5 krotny odbiór)
175*7 = 1,225$ tygodniowo
Wypłacalna? Nie trzeba nic wpłacać na początek?

Cytat:Strona - case.openskin.eu
KOD polecający : ZARABIAM
opis : codziennie zbieramy punkty na stronie, za które po uzbieraniu danej ilości możemy wykupić losowanie skina o różnej wartości zazwyczaj kilkanaście, kilkadziesiąt centów. Aby wypłacić trzeba wpłacić skina o minimalnie przyjmowanej cenie.
Ile można dziennie zdobyć tych punktów i ile kosztuje to losowanie skina?


csgoloto - wpłata minimum skin o wartości 3 euro i potem możemy wypłacać wszystko
openskin.eu - codziennie 50 pkt a skrzynka najtańsza od 300 pkt skiny wypłacane po wpłacie minimalnego skina u mnie jakieś nw 20 centów skin czy coś podobnego i codziennie można punkty odbierać Smile