Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adbtc - najlepszy jaki znam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: adbtc - najlepszy jaki znam (/Temat-adbtc-najlepszy-jaki-znam-142224)

Strony: 1 2 3


adbtc - najlepszy jaki znam - milkus - 29-12-2016 01:21

Witajcie

Nie znalazłem na forum tematu, więc piszę (poprawcie mnie jeśli się mylę)

Program, który Wam przedstawię jest na dzień dzisiejszy wypłacalny. Wypłaciłem już 2 razy (łącznie nieco ponad 300 000 Satków).

Wypłaty realizowane są na portfel BTC (do 2 dni, ale zwykle w kolejnym dniu już jest) i do mikropłatności ePay (wypłata od razu).

Na czym zarabiamy:
1. Na refach i promowaniu strony referencyjnej, 5 satoshi za wizytę (na tym zarabiam najwięcej)
2. ManualSurf, stawki różne jednak ponad 1000 Satków dziennie można zbić i codziennie ilość satków, które możemy zarobić wzrasta (jest zainteresowanie reklamodawców)
3. Autosurf - odpalasz i idziesz robić sobie kawę. Stawka skromna, ale tutaj się nie narobimy.
4. Możesz sprzedawać swoich refów. Niestety ja ich wolę kupować, więc nie wiem jak to wygląda od strony zarobkowej

Jeśli szukasz reklamy, to również polecam ten system. Reklama w serwisie jest skuteczna - sprawdziłem (ale tylko ManualSurf).

Teraz pewnie oczekujecie linków, więc proszę:
REF: https://adbtc.top/r/l/12987 Big Grin
BEZ REFA: https://adbtc.top Sad

Jeśli chodzi o ilość zarabianych BTC, to na chwilę obecną nie znam lepszego systemu (nawet mój nieco od niego odstaje, a piszę to z całą szczerością). Życzę więc wysokich zarobków.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - sitnicki - 29-12-2016 15:23

poszło z refa


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - thomasward - 29-12-2016 15:26

Ja też się zarejestrowałem, nawet wypłaciłem już trochę na ePaya, całkiem fajny projekt.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - Makabrycy - 29-12-2016 15:32

poszło zrefa


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - sitnicki - 29-12-2016 16:46

No całkiem nieźle mi idzie z tymi promowanymi refami. Mam w zanadrzu nieograniczoną liczbę IP Smile
Jak tak dalej pójdzie to nieźle na mnie zarobisz Smile


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - sitnicki - 29-12-2016 22:23

coś się chyba kasa skończyła, nie mogę wypłacić większej partii satoshi, ale 10 satoshi na epaya przechodzi.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - Logger14 - 29-12-2016 22:53

TE?


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - szymon1051 - 30-12-2016 00:31

Strona albo ma jakiś problem technicy albo już nie wypłacają.

Mi pisze "Error, please, try again later" przy wypłacie na epay, na inną wypłatę mi brakuje więc się nie wypowiem czy działa.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - sitnicki - 30-12-2016 00:41

a daj 1 satoshi do wypłaty na epay z ciekawości


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - szymon1051 - 30-12-2016 00:56

To samo. Ewentualnie jak możesz to Ty daj 1 przez epay.